کپکام محتویات جدیدی برای Street Fighter V نمایش داده است

توسط ماهان تیرداد در ۲۷ تیر ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

کپکام به تازگی محتویات جدیدی برای Street Fighter V نمایش داده است که شامل اسکین‌ها و استیج‌هایی نوستالوژیک از بازی‌های قبلی این سری است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این محتویات خاطره‌انگیز (برای طرفداران این عنوان) در وبلاگ رسمی کپکام معرفی شدند و تاریخ دسترسی به آن‌ها روی استیم و شبکه‌ی پلی‌استیشن، ۳ مرداد ۱۳۹۶ است و هر کدام ۳/۹۹ دلار قیمت گذاری شده‌اند.

اولین مورد استیجی است که به سال ۱۳۷۰ بازمی‌گردد: «قلعه‌ی سوزاکو» (Suzaku Castle) یکی از برجسته‌ترین استیج‌های این سری بازی!

مورد بعدی، اسکین «الکس» (Alex) از Street Fighter III است که فقط یک شلوار سبز رنگ به تن کرده است و با عضلاتی خفن به مبارزه‌ی رقبا می‌رود!

پس از الکس نوبت به اسکین «ایبوکی» (Ibuki) از همان نسخه‌ی سوم سری می‌رسد. این لباس هم سر و وضعی قدیمی و نوستالوژیک که کاملا هم مناسب برای یک مبارز است، به ایبوکی می‌دهد!

و اما یکی دیگر از اسکین‌ها که متعلق به «یوری» (Juri) است و از شماره‌ی چهارم سری آمده است تا آخرین مورد نوستالوژیک این محتویات باشد!

اما صبر کنید! موارد دیگری نیز وجود دارند! (که البته ربطی به نوستالوژی ندارند!)

کپکام در ادامه‌ی محتویات فوق، استیج مسابقات و اسکین منتخب قهرمان Capcom Pro Tour 2017 را نیز، برای خرید در دسترس می‌گذارد. استیج Capcom Pro Tour 2017، یک استیج زیبا و خوش رنگ و رو است و طراحی فضای آن هم مرتبط با «استادیوم خانواده‌ی کانزوکی» (Kanzuki Family Stadium) است. این استیج ۹/۹۹ دلار قیمت دارد!

همانطور که دوستداران سری احتمالا می‌دانند، به قهرمان Capcom Pro Tour 2016 امکان ساخت یک اسکین برای شخصیت مورد علاقه‌اش داده شد و او نیز این افسر ارتشی را از شخصیت محبوبش ساخت! برای دریافت این اسکین باید ۵/۹۹ دلار بپردازید!

البته لازم به ذکر است که این محتویات مربوط به Capcom Pro Tour تنها با داشتن The Premier Pass قابل دریافت هستند که خود به تنهایی ۲۴/۹۹ دلار قیمت دارد! همچنین باید بگوئیم که The Premier Pass تا مهر ماه ۱۳۹۶ قابل دریافت خواهد بود. پس اگر محتویات مربوط به آن را لازم دارید، باید سریعتر خریداری‌اش کنید!

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “کپکام محتویات جدیدی برای Street Fighter V نمایش داده است”

  1. moonspellfox گفت:

    و این پول بی زبون واسه اسکین :11: :11: :11: :11: :11:

    ۱ ۰