بازی Call of Duty: WW2

اکتیویژن از حضور بازیگران مطرح در بازی Call of Duty: WWII خبر داد

توسط ماهان تیرداد در ۲۶ تیر ۱۳۹۶ , ۲۱:۰۰

در پی اخبار فراوان و گوناگونی که پیرامون قسمت بعدی سری «ندای وظیفه» (Call of duty) منتشر شده، اخیراً شرکت اکتیویژن از حضور بازیگران مطرح در بازی Call of Duty: WWII خبر داده است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

تاکنون، اکتیویژن با انتشار دو توئیت، دو بازیگر مطرح سینمایی را به عنوان بازیگرانی که به جای شخصیت‌های بخش زامبی بازی ایفای نقش می‌کنند، معرفی کرده است. توئیت اول اکتیویژن، دو روز قبل با ذکر آن که تنها پنج روز به نمایش بخش زامبی در همایش «کامیک‌کان ۲۰۱۷» (Comic-Con) واقع در سن‌دیِگو باقی مانده است، عنوان کرد که بازیگر فیلم‌های «دکتر هو» (Doctor Who) و «هری پاتر و جام آتش» (Harry potter and The Goblet of Fire)، آقای «دیوید تِنَنت»، به جای شخصیت بخش زامبی به نام «دروستان هایند» (Drostan Hynd) ایفای نقش کرده است.

دومین توئیت اکتیویژن نیز مربوط به دیروز است که مثل توئیت قبلی، ابتدا ۴ روز باقی‌مانده تا نمایش بخش زامبی را یادآوری می‌کند و سپس اعلام می‌کند که ایفای نقش شخصیت بخش زامبی با نام «اولیویا دورَنت»، بر عهده‌ی خانم «ایلودی یانگ»، بازیگر فیلم Daredevil، است. البته روند این توئیت‌های اکتیویژن، احتمال آن‌که در ادامه نیز شاهد معرفی بازیگران مطرح بیشتری برای بخش زامبی بازی باشیم را افزایش می‌دهد. باید دید که این روزشمار در قالب توئیت، ادامه خواهد داشت یا خیر؟! در هر صورت سه روز تا نمایش کامل بخش زامبی قسمت بعدی از مجموعه‌ی «ندای وظیفه» در همایش «کامیک‌کان ۲۰۱۷» باقی مانده است و اخبار کامل پیرامون آن، طی چند روز آینده منتشر خواهند شد.

چیزی که تا کنون درباره‌ی داستان این بخش از بازی می‌دانیم بدین شرح است: بخش زامبی بازی جدید، داستانی نو را در فضایی وحشتناک ارائه خواهد کرد. جایی که در اواخر جنگ، رایش سوم (رهبر جبهه‌ی نازی‌ها) تصمیم به ساخت ارتشی جدید می‌گیرد و زمینه‌ساز وقایع این بخش می‌شود. رئیس استودیو «اسلج‌همر» (Sledgehammer) بخش زامبی ندای وطیفه‌ی جدید را «سرشار از آدرنالین» توصیف کرده و برای اثبات آشنا بودن استودیو‌اش در ساخت مکانیزم‌های ترسناک، تجربه‌ی کاری خود و یکی دیگر از مسئولان استودیو به نام «گلن اسکوفیلد»، در ساخت یکی از عناوین «فضای مرده» (Dead Space) (قبل از پیوستن به اکتیویژن) را مطرح کرده است.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Call of Duty: WWII در تاریخ ۱۲ آبان ۱۳۹۶ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: