بازی Wolfenstein II: The New Colossus بر روی اکس‌باکس وان اکس به‌صورت ۴K اجرا خواهد شد

توسط سهیل حسینی در ۲۶ تیر ۱۳۹۶ , ۱۹:۰۰

به لطف لیستی که در وب‌سایت اکس‌باکس  منتشر شده، هم‌اکنون می‌دانیم که عنوان آینده‌ی استودیو «ماشین‌گیمز» یعنی بازی Wolfenstein II: The New Colossus برای کنسول اکس‌باکس وان اکس همراه با ویژگی‌هایی مثل پشتیبانی از HDR و اجرای بازی در وضوح تصویر ۴K می‌توان اشاره کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

علاوه بر تایید اجرا بازی در وضوح تصویر ۴K در کنسول اکس‌باکس وان اکس، این لیست پشتیبانی مشابه‌ای (پشتییبانی از ۴K و HDR) را برای نسخه رایانه‌های شخصی تایید می‌کند. لازم به ذکر است، در این‌جا هیچ‌گونه اشاره‌ای به این‌که بازی بر روی پلی استیشن ۴ پرو به‌صورت ۴K اجرا خواهد شد یا خیر، وجود ندارد؛ اما احتمالا کنسول سونی نیز از وضوح تصویر یاد شده (به‌صورت ارتقاء یافته) پشتیبانی خواهد کرد. متاسفانه، هیچ اطلاعاتی درمورد این‌که این بازی روی کنسول اکس‌باکس وان اکس، به‌صورت ۴K واقعی اجرا خواهد شد یا این‌که به‌صورت ارتقاء یافته خواهد بود یا خیر، داده نشده است. معمولا، مبهم بودن این‌گونه اخبار بیشتر به سمت گزینه دوم (اجرا شدن به‌صورت وضوح تصویر ارتقاء یافته) میل می‌کند.

جزئیات دیگر یا اطلاعات درمورد ویژگی‌های یاد شده که قرار است در کنسول آینده‌ی شرکت مایکروسافت از آن استفاده شود، را نمی‌توان از این لیست استخراج کرد، اما انتظار می‌رود که «بتسدا» و «ماشین‌گیمز» اطلاعاتی پیرامون این موضوعات را با نزدیک‌تر شدن به زمان انتشار بازی، بگویند. لازم به ذکر است، بازی Wolfenstein II: The New Colossus برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در تاریخ جمعه، ۵ آبان ۱۳۹۶ عرضه خواهد شد، هم‌چنین قیمت بازی در زمان عرضه ۶۰ دلار است. فراتر از نسخه استاندار، می‌توانید نسخه کالکتور ادیشن را با قیمتی برابر ۱۰۰ دلار خریداری کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: