0 نظر

بازی SailCraft Brings Naval Warfare اواسط مرداد ماه برای دستگاه‌های هوشمند منتشر خواهد شد

توسط در9 ماه پیش
 

بازیکنان موبایل، به‌زودی می‌توانند بازی SailCraft Brings Naval Warfare روی دستگاه‌های هوشمند خود تجربه کنند. تاریخ انتشار در نظر گرفته شده برای این عنوان، اواسط مرداد ماه سال جاری است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی SailCraft برای هر دو سیستم‌عامل «آی‌اواِس» و «آندروید» منتشر خواهد شد، این عنوان، به‌صورت سه‌بُعدی و با الهام گرفتن از گیم‌پلی نوبتی، به جنگ دریایی بین کشتی‌ها خواهد پرداخت. SailCraft دارای بیش از ۶۰ نوع کشتی جنگی است که می‌توان به انواع مختلفی از سبک‌ها در جنگ بهره برد.

بازیکنان می‌توانند ناوگان خود را با مجموعه‌ای از کشتی‌ها از جمله، کشتی‌های جنگنده کلاسیک و هم‌چنین دسترسی به تجهیزات منحصر به فرد و گسترده‌، مانند کشتی‌های فضایی بیگانگان، کشتی داورف‌ها و کشتی جادویی الف‌ها، بسازند. SailCraft یک بازی PVP به‌صورت هم‌زمان است، اما بازیکنان می‌توانند با افزودن دوستان به لیست خود یا پیوستن به یک تیم و ملاقات با افراد جدید به یادگیری و کسب تجربه درون بازی بپردازند.

بازی SailCraft Brings Naval Warfare اواسط مرداد ماه برای سیستم‌عامل‌های آی‌او‌اِس و آندروید از طریق فروشگاه‌های اپ استو و گوگل‌پلی برای دستگاه‌های مربوطه، به‌صورت رایگان در دسترس خواهد بود.

مطلب مشابه ◄  بازی Final Fantasy XV: Pocket Edition در ماه فوریه برای موبایل عرضه می‌شود
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر