0 نظر

تماشا کنید: انتشار اطلاعات جدید از بازی Spider-Man

توسط در10 ماه پیش
 

طی رویداد D23 Expo، سازندگان بازی Spider-Man در استودیو «اینسامنیاک گیمز» (Insomniac Games) تریلر جدیدی را از این بازی منتشر کردند. این بازی دارای داستانی جدیدی بوده و همچنین تمرکز آن روی پیتر پارکری با تجربه‌تر و مسن‌تر تمرکز دارد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

آقای «جان پاکت» (Jon Paquette)، نویسنده‌ی ارشد بازی Spider-Man، در صحبت‌های خود اشاره کرد که کار کردن روی همچین شخصیتی بسیار شگفت انگیز است. البته همین مسئله نیز انتظارات را بالا می‌برد:

بهترین و البته سخت‌ترین جنبه‌ی ساخت یک بازی Spider-Man این است که مشغول ساخت همچنین عنوانی هستید.

در بخشی دیگر، «جینیندا جویدن» (Jacinda Chew)، کارگردان هنری بازی، در ادامه‌ افزود که سازندگان بازی تنها به‌دنبال خلق یک داستان ابرقهرمانی نیستند، بلکه روایت داستان یک انسان نیز در اولویت‌های آنان قرار دارد. بدین صورت که قرار است ارتباطی میان دو شخصیت پیتر پارکر در داستان بازی وجود داشته باشد.

پیتر پارکر در این بازی ۲۳ سال سن داشته و هشت سال نیز از تبدیل شدنش به مرد عنکبوتی می‌گذرد. او تمامی قدرت‌های خود را کشف کرده و از آن‌جایی که یک ورزشکار است، به مهارت بالایی در استفاده از آن‌ها دست یافته است. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از صحبت‌های سازندگان را مشاهده کنید:

در پایان لازم به ذکر است که بازی Spider-Man در تاریخی نامشخص به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه می‌شود.

مطلب مشابه ◄  بازی H1Z1 از فاز دسترسی اولیه خارج شد
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر