تخفیف این هفته‌ی استیم مشخص شد

توسط ماهان تیرداد در ۲۵ تیر ۱۳۹۶ , ۲۲:۳۰

تخفیف این هفته‌ی استیم مشخص شد؛ عنوان تخفیف خورده‌ی این آخر هفته‌ی شبکه‌ی استیم، بازی Battlerite است. در ادامه با شرحی درباره‌ی این عنوان همراه دنیای بازی باشید.

عنوان Battlerite روی استیم با کاهش قیمت‌ ۳۳ درصدی مواجه شد و البته فرصتی نیز برای امتحان کردن آن‌ها به صورت مجانی در نظر گرفته شده است. امروز آخرین روز برای امتحان مجانی بازی‌ است اما زمان تخفیف قیمت آن، همچنان باقی خواهد بود. قیمت بازی Battlerite بر روی شبکه‌ی استیم هم‌اکنون ۱۳/۳۹ دلار است و این قیمت برای فردا نیز باقی خواهد بود.

این بازی یک عنوان PvP (بازیکن در برابر بازیکن) به حساب می‌آید. این عنوان برگرفته از بازی گسترده‌تری در همین سبک است که شش سال قبل به نام Bloodline Champions منتشر شد، است. البته Battlerite به اندازه‌ی پدر معنوی خود گسترده نیست! بدین معنا که سقف بازی‌کننده‌ها در بازی ۶ سال پیش، ده نفر بود و محیط‌های آن بازی نیز بزرگ‌تر بودند؛ این درحالی است که Battlerite نهایتا از بازی‌های دو در برابر دو یا سه در برابر سه پشتیبانی می‌کند و هر بازی نیز در محیطی کوچک‌تر و زمانی کوتاه‌تر انجام می‌شود.

اگر بخواهیم تعدادی از ویژگی‌های بازی را نام ببریم باید بگوییم که نحوه‌ی زاویه دید دوربین در این بازی، ترکیبی از زاویه دید از بالای سر با زاویه دید بازی‌های مبارزه‌ای است. همچنین در روند بازی هر بازی‌کننده برای به دست آوردن قدرت‌های مختلف، عملی به نام Battlerite انجام می‌دهد تا با کسب قدرت بیشتر برای رویارویی با رقبا آماده‌تر باشد. همچنین حالتی به نام Bullet-time وجود دارد که به بازی‌کننده اجازه می‌دهد طی یک نمای حرکت آهسته، ضرباتی مرگبار به رقبا وارد کند.

همچنین مایکروسافت در کنفرانس E3 خود خبر آمدن این بازی به کنسول خود در سال آینده را داده است که برای اکس باکسی‌هایی که این بازی آن‌ها را جذب کرده، خبر خوبی است.

در پایان شما را به دیدن تعدادی تصویر از جریان این بازی دعوت می‌کنیم:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید