جزئیات به‌روزرسانی جدید اکس باکس وان مشخص شدند

توسط ماهان تیرداد در ۲۴ تیر ۱۳۹۶ , ۱۸:۳۰

به تازگی به‌روزرسانی جدید اکس باکس وان منتشر شده است. در این بخش به جزئیات و تغییرات همراه آن می‌پردازیم. با دنیای بازی همراه باشید.

قابلیت انتخاب عکس دل‌خواه شما به عنوان عکس نمایش داده شده برای آواتار (Gamerpic)، یکی از خوبی‌های اضافه شده همراه به‌روز رسانی جدید اکس‌باکس وان است. شما می‌توانید عکس خود را مستقیماً از کنسول خود یا از طریق یک رایانه‌ دارای ویندوز ۱۰، روی حساب خود بارگذاری کنید. هم‌چنین این عکس را می‌توانید از بین عکس‌های انتخاب شده برای پروفایل خود یا پس‌زمینه‌های انتخاب شده برای Club خود نیز انتخاب کنید.

قابلیت دیگر این به‌روزرسانی اضافه کردن توانایی استریم مشترک است. با این قابلیت تا سقف سه نفر می‌توانند در یک استریم مشترک شرکت کنند. این قابلیت از طریق «سرویس میکسر» کنسول فراهم شده است. شما می‌توانید دوستان‌تان را با انتخاب گزینه‌ی مربوط بعد از انتخاب حساب کاربری‌شان به استریم خود دعوت کنید. هم‌چنین یک «پنجره‌ی میکسر» (Mixer Tab) به صفحه‌ی خانگی Club افزوده شده است که یافتن استریم‌های دیگر کاربران را راحت‌تر می‌کند.

نکته‌ی بعد یک قابلیت بسیار مفید برای آن‌هایی است که کنسول‌شان را با شخص دیگری شریک هستند (مثلا برادر، خواهر یا حتی والدین که این یک قلم آخر خیلی کم‌یاب است!). با دریافت به‌روز رسانی جدید اکس‌باکس وان شما می‌توانید فعال شدن پروفایل خود را منحصر به یک کنترلر خاص کنید تا پروفایل شما فقط با متصل بودن این کنترلر قابل ورود و فعالیت باشد. با روشن شدن این کنترلر تعیین شده اکس‌باکس آن را به صورت خودکار وارد پروفایل شما می‌کند و هیچ کس دیگری با هیچ کنترلر دیگری قادر به استفاده از پروفایل شما نخواهد بود. طریقه‌ی فعال‌سازی این قابلیت بعد از دریافت به‌روز رسانی به شکل زیر است:

کنترلر مورد نظر خود را روشن کرده و با همان کنترلر از منوی تنظیمات این مسیر را دنبال کنید: Sign-in, Security & Passkey> This Controller Signs in> Link Controller این پایان فرآیند خواهد بود.

این به‌روز رسانی قابلیت‌های دیگری نیز اضافه می‌کند. توانایی ساخت مسابقه‌ی شخصی شما در Killer Instinct و هم‌چنین اشتراک‌گذاری درخواست «به دنبال گروه» (Looking For Group) شما در برنامه‌های اندروید و iOS اکس باکس از دیگر قابلیت‌های این به‌روزرسانی هستند. برای جزئیات بیشتر درباره‌ی به‌روز رسانی جدید اکس‌باکس وان هم می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: