تخفیف‌های این هفته‌ی فروشگاه پلی‌استیشن مشخص شدند

توسط ماهان تیرداد در ۲۴ تیر ۱۳۹۶ , ۱۹:۰۰

سونی تخفیف‌های این هفته‌ی فروشگاه پلی‌استیشن را اعلام کرده است و ظاهرا زمان تخفیفات زیاد و خوب اخیر به پایان رسیده است. تخفیفاتی که کاهش قیمت مناسب عناوین کوچک و بزرگ زیادی برای پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۳، پی‌اس ویتا و حتی پی‌اس‌پی را به همراه داشتند. البته هنوز هم موارد خوب معدودی در تخفیف‌های این هفته‌ی فروشگاه پلی‌استیشن دیده می‌شود. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

شاید قابل‌توجه ترین عنوان تخفیف خورده‌ی قابل ذکر این هفته Mass Effect: Andromeda باشد که کاربران پلی‌استیشن ۴ می‌توانند نسخه‌ی معمولی آن را با ۳۰ دلار که البته برای نسخه‌ی Deluxe باید پنج دلار بیشتر بپردازند. هم‌چنین «بایوور» امکان امتحان بازی تا سقف ۱۰ ساعت به طور مجانی را نیز فراهم ساخته است تا اول آن را تست کنید و اگر دوست داشتید، این بازی را با تخفیفات موجود خریداری کنید که البته این امکان برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی نیز موجود است.

بازی مبارزه‌ای موفق استودیو «ندررلمز» یعنی عنوان Injustice 2 نیز اندکی تخفیف خورده است. نسخه‌ی معمولی ۴۸ دلار، نسخه‌ی Deluxe بازی ۶۰ دلار و نسخه‌ی Ultimate Editions با قیمت ۷۰ دلار برای کاربران در دسترس قرار گرفته‌اند. البته باید یادآوری کنیم که تخفیف این بازی تا دو روز دیگر یعنی تا ۲۶ تیر موجود هستند.

شانس دریافت بازی Rocket League با تنها ۱۰ دلار نیز همچنان موجود است و تعدادی از بسته‌های الحاقی بازی نیز به مناسبت سالگرد دوم بازی، تخفیف‌هایی خورده‌اند. بازی Killing Floor 2 هم با تخفیفی که روی آن خورده شده است به قیمت ۲۰ دلار رسیده است. یکی دیگر از عناوین قابل ذکر نیز بازی Heart & Slash است که قیمت آن به ۱۰ دلار کاهش یافته است.

کاربران پلی‌استیشن ۳ و پی‌اس ویتا اما، با انتخاب‌های خوب کمی روبرو هستند. یکی از عناوین تخفیف خورده‌ی پلی‌استیشن ۳، Adam’s Venture Chronicles با قیمت ۴/۴۹ دلار است؛ برای پی‌اس ویتا نیز می‌توان از Talisman: Digital Edition نام برد که قیمت آن به ۲۱ دلار کاهش یافته است. لیست کامل این تخفیفات را می‌توانید در وب‌سایت فروشگاه پلی‌استیشن مشاهده کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: