اولین تصویر فیلم جدید استیون اسپیلبرگ Ready Player One منتشر شد

توسط نیما نصیری در ۲۴ تیر ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۰

مدت زیادی است که ما خبر جدیدی از فیلم جدید اسپیلبرگ یعنی Ready Player One که براساس رمان پرفروش «ارنست کلاین» (Ernest Cline) که در مورد واقعیت مجازی و بازی‌های ویدیویی است ساخته شده نشنیده‌ایم، اما امروز اولین عکس این فیلم توسط مجله Entertainment Weekly منتشر شد که می‌توانید آن را مشاهده کنید؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

این عکس ما را با شخصیت اصلی فیلم «وید واتس» (Wade Watts) با بازی «تای شریدون» (Tye Sheridan) آشنا می‌کند؛ نوجوانی که برای پیدا کرد سه «ایستر اگ» (Easter Eggs)  وارد دنیای واقعیت مجازی یک بازی می‌شود.

فیلم Ready Player One در ۳۰ مارچ ۲۰۱۸ اکران می‌شود. اول قرار بود که این فیلم در سال ۲۰۱۷ اکران شود اما چون برنامه اکران این فیلم با اکران فیلم Star Wars: The Last Jedi تداخل پیدا می‌کرد و هیچ فیلمی نمی‌تواند حتی یک لحظه در برابر جنگ ستارگان ایستادگی کند، آن‌ها تصمیم به تعویق انداخن اکران فیلم گرفتند. در فیلم هم‌چنین بازیگرانی مانند «الیویا کوک» (Olivia Cook) «مارک رایلنس» (Mark Rylance) «سایمون پگ» ( Simon Pegg) «تی‌جی میلر» (TJ Miller) و «بن مندلسون» (Ben Mendelsohn) ایفای نقش می‌کنند.

در مصاحبه‌ای با سایت خبری Collider در سال گذشته اسپیلبرگ اعتراف کرد که با این که فیلم او حس نوستالژیک دهه هشتادی رمان را حفظ خواهد کرد اما او ارجاع‌هایی که این رمان به فیلم‌های او دارد را در فیلمش حذف می‌کند. او در این مصاحبه گفت که به احتمال زیاد ارجاع‌هایی که به فیلم معروف Back to the Future و تعدادی دیگر از فیلم‌هایی که اسپیلبرگ در آن‌ها نقشی داشته در فیلم باقی می‌مانند، اما تمام ارجاعاتی که به فیلم‌هایی که خود او آن‌ها را کارگردانی کرده حذف می‌شوند.

من خیلی خوشحال بودم که در دهه هشتاد آن‌قدر اتفاقات و فیلم‌های فوق‌العاده وجود دارد که اگر من را هم به‌طور کامل از این دهه حذف کنید، باز هم هیچ تغییری در این دهه ایجاد نمی‌شود. فکر می‌کنم بزرگ‌‌‌‌ترین چیزی که باعث شد من به ساخت این فیلم علاقه‌مند شوم این است که این داستان مرا به دهه هشتاد برگرداننده و به من این اجازه را می‌دهد که هر کاری که دوست دارم را انجام بدهم؛ البته به‌جز فیلم‌های خودم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: