تماشا کنید: نخستین گیم‌پلی از بازی موبایل The Walking Dead: March to War

توسط سورنا رضایی در ۲۴ تیر ۱۳۹۶ , ۱۳:۱۰

امروز، استودیو «دیسراپتر بیم» (Disruptor Beam) نخستین پیش نمایش از جدیدترین محصول خود را منتشر کرد. این محصول جدید بر اساس سری کمیک‌های The Walking Dead ساخته شده و The Walking Dead: March to War نام دارد. در  ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با توجه به گفته‌های سازندگان The Walking Dead: March to War در استودیو دیسراپتر بیم، این بازی در حالی که اجازه می‌دهد کاربران شخصیت‌های محبوب این سری را در نبرد علیه «نیگان» کنترل کنند، مهارت‌های آن‌ها را در به کار بردن استراتژی‌ها مورد چالش قرار می‌دهد. همچنین بازی این اجازه را به کاربران می‌دهد تا به صورت همکاری یا رقابتی به جستوجو برای منابع در واشنگتن ویران‌شده بپردازند. علاوه بر این، باید اضافه کرد که تمرکز اصلی این بازی روی مدیریت منابع، انتخاب تاکتیک درست برای نبردها و دوری از واکرها است.

همان‌طور که تریلر منتشر شده نشان می‌دهد، این بازی نیز همانند دیگر بازی‌های تاکتیکی از نمای ایزومتریک استفاده می‌کند. کاربران می‌توانند با دیگر کاراکترها  گروه تشکیل داده و به انجام فعالیت‌های مختلف بپردازند. گرافیک بازی نیز پر جزئیات بوده و به نظر می‌رسد به سخت افزار قوی‌ برای اجرا نیاز باشد. در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده کنید:

در پایان لازم به ذکر است که بازی The Walking Dead: March to War در تابستان امسال برای سیستم عامل‌های تلفن همراه اندروید و آی‌اواس عرضه می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وبسایت رسمی استودیو سازنده مراجعه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: