اطلاعات جدید درخصوص به‌روزرسانی Call of Duty: Infinite Warfare منتشر شد

توسط علیرضا کیانی در ۲۴ تیر ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

اطلاعات جدید درخصوص به‌روزرسانی «ندای وظیفه‌: جنگ بی‌نهایت» Call of Duty: Infinite Warfare منتشر شد. برای آگاهی بیش‌تر با دنیای بازی همراه باشید.

ماه گذشته در یک به‌روزرسانی، قابلیت Kill Trading به صورت عمومی برای «ندای‌ وظیفه: جنگ بی‌نهایت» فعال شد؛ پیش از آن، اگر دو بازیکن هم‌زمان شلیک می‌کردند و هر دو نیز به همان هدف می‌خوردند، بازیکنی که پینگ بهتری داشت، امتیاز را کسب می‌کرد، به این خاطر که اطلاعات بازیکن با پینگ پایین‌تر، زودتر از رقیبش به سرور مخابره می‌شود. حتی زمانی که بازیکن [هدف] دیگر تیرش را هم‌زمان شلیک کند، سرور بر اساس رسیدن اطلاعات مرده را اعلام می‌کند؛ این بدان معنی است که یک بازیکن با پینگ بهتر بین سه نفر نام‌برده زنده مانده و دیگران می‌میرند!

با قابلیت Kill Trading، تعداد مرده‌ها در این سناریو به دو نفر افزایش می‌یابد؛ اصالت دوئل با این ویژگی تغییر کرد. یعنی این‌که سرور دیگر فرقی میان زمان رسیدن اطلاعات قائل نشده به خاطر این‌که هردو بازیکن قبل از مردن تیر خود را به سمت هدف شلیک کرده‌اند، حداقل از لحاظ نظری این مورد صحیح است. فعال شدن این ویژگی در ندای‌ وظیفه مانند دیگر به‌روز‌رسانی‌ها برای این عنوان بحث‌وجدل به همراه داشت ولی امروز این تصمیم‌گیری به عقب برگشت کرد.

شرکت توسعه‌دهنده درخصوص این تصمیم‌گیری اذعان داشته است که:

این کار سبب شد تا اطلاعاتی از آزمایش این ویژگی در یک طیف گسترده کسب کنیم؛ ما بازخورد‌های زیادی دریافت کردیم و شاهد موارد پیش‌بینی نشده‌ای در بخش Scorestreak و مد Hardcore بودیم. پس تصمیم گرفتیم تا این ویژگی را از حالت عمومی خارج کنیم.

ناگفته نماند Kill Trading هم‌چنان برای بازی‌های دوستانه (Custom Matches) در دسترس است؛ هم‌چنین این بروزرسانی برخی مشکلات را نیز برطرف کرده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: