بازی Super Street Fighter IV Arcade Edition به لیست برگردان جانبی مایکروسافت اضافه شد

توسط سهیل حسینی در ۲۳ تیر ۱۳۹۶ , ۱۸:۱۵

دارندگان کنسول اکس‌باکس وان، هم‌اکنون می‌توانند یک بازی مبارزه‌ای کلاسیک را از بازی‌های اکس‌باکس ۳۶۰ به لیست عناوین خود اضافه کنند. بازی Super Street Fighter IV Arcade Edition که قبلا برای کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ منتشر شده بود، به لیست برگردان جانبی شرکت «مایکروسافت» اضافه شده است و کاربران می‌توانند از طریق کنسول اکس‌باکس وان به تجربه‌ی این عنوان بپردازند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این عنوان، از روی بازی اصلی «استریت فایتر ۴» (Street Fighter IV) ساخته شده که در آن مبارزان جدید، جوایز بیشتر، حالت‌های جدید و موارد دیگر به ان اضافه شده است. اگر شما یک کپی از نسخه دیجیتالی بازی Street Fighter IV Arcade Edition دارید، آن را در لیست دانلود خود آماده داشته باشید. اگر هم دارنده نسخه فیزیکی بازی هستید، کافی است دیسک را درون کنسول اکس‌باکس وان گذاشته و دانلود بازی به‌صورت خودکار آغاز خواهد شد. هم‌چنین می‌توانید این بازی را از طریق فروشگاه اکس‌باکس با قیمت ۳۰ دلار خریداری کنید.

بازی Super Street Fighter IV Arcade Edition سومین عنوانی است که در این هفته، در لیست برگردان جانبی مایکروسافت قرار گرفته است. دو روز قبل، بازی Earth Defence Force: Insect Armageddon و عنوان مسابقه‌ای فرمولا وان یعنی  F1 2014 به لیست مذکور اضافه شدند. در رویداد E3 2017، مایکروسافت اعلام کرد باز‌های اصلی که بر روی اکس‌باکس ۳۶۰ منتشر شده بودند، بر روی برگردان جانبی نیز می‌آیند. اخیرا نیز متوجه شدیم، چهار بازی از مجموعه‌ی «هیلو» (Halo) هم به‌زودی قرار است به لیست بازی‌هایی که با کنسول اکس‌باکس وان از طریق برگردان جانبی سازگاری دارد، اضافه شوند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: