به‌رزورسانی بزرگ بازی Portal Knights همراه با ماموریت‌های جدید به‌‌زودی منتشر می‌شود

توسط سهیل حسینی در ۲۳ تیر ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

استودیو «کین گیمز»، سازنده‌ی بازی Portal Knights به همراه ناشر آن یعنی «۵۰۵ گیمز» قرار است به‌رزورسانی جدیدی را برای عنوان مذکور منتشر کنند. به‌روزرسانی ۱.۱ شامل ویژگی‌های جدیدی در گیم‌پلی است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

یکی از برجسته‌ترین نکات به‌رزورسانی جدید بازی Portal Knights اضافه شدن سه ماموریت جدید است که شامل Trials of Strength, Trials of Delving,  و  Trials of Agility می‌شود. پس از تکمیل هر یک از این ماموریت‌ها، بازیکنان قادر به باز کردن یک جزیره‌ی کاملا جدید و مدیترانه‌ای برای اکتشاف هستند. علاوه بر این، برخی دیگر از جزئیات این به‌روزرسانی، شامل اضافه شدن ۹ زره جدید، سه نوع حیوان دست‌آموز، پیشرفت‌های جدید در زندان‌ها و توانایی چرخش زوایه‌ در حالت تقسیم صفحه نمایش (split-screen) است.

شرکت «۵۰۵ گیمز» پیرامون به‌رزورسانی بازی Portal Knights اشاره کرد، که این به‌رزورسانی هم‌اکنون در شبکه‌ی استیم قابل دسترسی است. هم‌چنین این شرکت از طریق اکانت توئیتر خود تایید کرد که این به‌روزرسان هفته‌ی آینده برای دو پلتفرم پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

پیش از این، مشخص شد بازی Portal Knights در هفته گذشته، محبوب‌ترین بازی فروشگاه پلی استیشن در منطقه ژاپن بوده است. این عنوان، در تاریخ پنج شنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ برای سه پلتفرم پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شده بود، هم‌چنین قیمتی معادل ۲۰ دلار بر روی هر سه پلتفرم نیز دارد. اگر هنوز هم در خرید این بازی شک دارید، می‌توانید نسخه رایگان محدود بازی را تجربه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: