تماشا کنید: تاریخ عرضه سومین قسمت Deathstorm اعلام شد

توسط سورنا رضایی در ۲۳ تیر ۱۳۹۶ , ۱۹:۳۰

امروز، شرکت «ریبلیِن گیمز» (Rebellion Games) که به عنوان سازنده و ناشر بازی Sniper Elite 4 شناخته می‌شود، تاریخ عرضه قسمت سوم از سری محتویات Deathstorm را با انتشار یک تریلر اعلام کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اتفاقات قسمت سوم سری محتویات Deathstorm که Obliteration نام دارد، در آلمان نازی دنبال می‌شود. در این محتوا از کاربران خواسته می‌شود تا یک پروژه‌ی هسته‌ای را متوقف کند. در کنار اضافه شدن این ماموریت، کاربران با خرید این محتوا پنج کاراکتر جدید دریافت خواهند کرد که برای بخش چندنفره‌ی بازی در نظر گرفته شد‌ه‌اند. این محتوا در تاریخ هجدهم جولای (بیست‌وهفتم تیر ماه) عرضه می‌شود.

علاوه بر قسمت پایانی سری محتویات Deathstorm، یک بسته‌ی الحاقی با نام Lock and Load نیز معرفی شد که همزمان با Obliteration در دسترس قرار می‌گیرد. این بسته، مسلسل‌های SVT، M30 Drilling و M712 را به بازی اضافه خواهد کرد. تاکنون قیمت این بسته اعلام نشده است.

در کنار این موارد، محتویات رایگانی نیز برای بازی تایید شدند. از این محتویات می‌توان به دو نقشه‌ی با نام‌های The Facility و The Bunker اشاره کرد. همچنین حداکثر سطح کاربر نیز افزایش خواهد یافت. علاوه بر این، با دریافت این محتویات کاربران قادر خواهند بود تا صفحه‌ی شطرنجی داخل دوربین اسلحه‌ی خود را تغییر دهند. این محتویات رایگان همزمان با Obliteration و Lock and Load در دسترس قرار می‌گیرند. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید:

در پایان لازم به ذکر است که بازی Sniper Elite 4 در ماه فوریه سال گذشته‌ی میلادی برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

One Reply to “تماشا کنید: تاریخ عرضه سومین قسمت Deathstorm اعلام شد”

  1. Frozen Snow گفت:

    هیچ امیدی ب این بازی نمیبینم هیچ

    ۰ ۰