تاریخ انتشار بازی Gran Turismo Sport مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۲۲ تیر ۱۳۹۶ , ۲۰:۴۳

امروز، شرکت «سونی» و استودیو «پُلی‌فونی دیجیتال»، ناشر و سازنده‌ی بازی Gran Turismo Sport تاریخ انتشار این عنوان را برای دو منطقه اروپا و آمریکای شمالی اعلام کردند. طبق اعلام سازنده، تاریخ انتشار این عنوان برای پلی استیشن ۴ در منطقه‌ی آمریکای شمالی  سه شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۶ و منطقه اروپا چهارشنبه، ۲۶ مهر ۱۳۹۶ عرضه خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

«سونی» و «پُلی‌فونی» علاوه بر نشان دادن تاریخ انتشار، از نسخه لیمیت و دیلاکس بازی Gran Turismo Sport پرده برداشتند. در این‌جا ما سه نسخه داریم؛ نسخه استاندار که شامل بازی اصلی می‌شود، نسخه‌ی Limited Edition، که قیمتی برابر با ۷۰ دلار (حدود قیمتی مشخص شده در خرده‌فروشی‌ها) دارد. محتوای این نسخه شامل استارتر پک GT Sport (شامل ۸ ماشین می‌شود)، مبلغ $۱MM واحد پولی درون بازی، پکیج استیکرها، ۳۰ عدد آواتار پس‌زمینه GT Sport، کلاه ایمنی کروم (مخصوص پروفایل راننده) به علاوه یک کتاب فلزی و بسته‌بندی ویژه این محصول است.

اگر مورد بالا به اندازه کافی برای شما قانع‌کننده نبود، می‌توانید نگاهی به جزئیات نسخه دیلاکس این بازی بی‌اندازید که قیمتی معادل ۸۰ دلار (حدود قیمتی مشخص شده در خرده‌فروشی‌ها) شامل استارتر پک GT Sport (همراه با ۱۲ ماشین)، $۲MM واحد پولی درون بازی، پکیج استیکرها، ۶۰ آواتار پس‌زمینه GT Sport، کلاه ایمنی کروم (مخصوص پروفایل راننده) به علاوه یک کتاب فلزی و بسته‌بندی ویژه برای نسخه دیلاکس این عنوان است.

هم‌چنین، گفته می‌شود که نسخه کالکتور ادیشن وجود دارد که هنوز جزئیاتی از آن ارئه نشده است. علاوه بر این، از کاور بازی Gran Turismo Sport که قرار است در اختیار خرده‌فروشی‌ها قرار گیرد نیز منتشر شد:

طبق گفته آقای «یامائوچی»، مدیر ارشد شرکت پُلی‌فونی دیجیتال و خالق مجموعه‌ی «گرن توریسمو» (Gran Turismo)، این بازی در حال حاضر مراحل نهائی خودش را طی کرده و تیم سازنده آماده است تا بازی را در زمان مشخص شده، منتشر کند. در ادامه به صحبت‌های «یامائوچی» توجه می‌کنیم:

در عین حال، من می‌خواهم از این فرصت استفاده کرده و از طرف خودم و تیم پُلی‌فونی دیجیتال از طرفداران و حامیان پلی استیشن در سراسر جهان، به‌خاطر ادامه دادن پشتیبانی مداوم‌شان در طول دوره بتا قدردانی کنم. ما، تلاش کرده‌ایم تا چیزی را خلق کنیم که بتواند تجربه بی‌نظیری را برای شما در زمینه بصری، صدا و شبیه‌سازی فیزیک، به ارمغان آورد؛ این مورد، تجربه‌ای است که تنها می‌توان با پلی استیشن از آن لذت برد.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Gran Turismo Sport به‌صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد، و پیش‌خرید این عنوان هم‌اکنون از طریق فروشگاه پلی استیشن و خرده‌فروشی‌ها امکان‌پذیر است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: