تنها با پرداخت ۱۲ دلار صاحب لیستی از بازی‌های شرکت کپکام شوید

توسط سهیل حسینی در ۲۱ تیر ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۰

بار دیگر، کپکام با مشارکت وب‌سایت هامبل‌باندل، دست به ارائه یک پیشنهاد جدید زده‌اند که در آن آخرین عناوین این شرکت را می‌توانید با قیمتی مناسب خریداری کنید. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

هامبل‌باندل، از پکیج Humble Capcom Rising Bundle رونمایی کرد و در آن ۱۰ بازی این شرکت در خود جای گرفته که جمعا با قیمت ۱۲ دلار عرضه می‌شود. لازم به ذکر است، این عناوین همگی روی شبکه استیم فعال‌سازی می‌شوند. خریدارن می‌توانند از باندل‌های ۱ دلاری شروع کنند، که شامل سه بازی «استرایدر» (Strider)، «شیطان نیز می‌گرید» (DmC: Devil May Cry) و «گروه آمبرلا» (Umbrella Corps) تنها با ۱ دلار خریداری کنند. در بخش دوم، با پرداخت ۶.۴۳ دلار می‌توانید صاحب بازی‌های زیر شوید:

  • Umbrella Corps Deluxe Edition Upgrade Pack
  • Dead Rising 2: Off the Record
  • Resident Evil HD Remaster
  • Resident Evil 0 HD Remaster
  • Resident Evil 6

و اما در آخرین بخش، با پرداخت ۱۲ دلار یا بیشتر علاوه بر داشتن عناوین فوق، بازی‌های «خیزش مرگ ۲» (Dead Rising 2) و «خیزش مرگ ۳: نسخه آخرالزمان» (Dead Rising 3: Apocalypse Edition) را نیز دریافت می‌کنید. لازم به ذکر است، هامبل‌باندل، وب‌سایتی است با هدف کمک به موسسات خیریه است و بخشی از پول دریافتی این بازی‌ها به موسسه‌های خیریه اهدا می‌شود. باندل ویژه شرکت کپکام تا تاریخ سه شنبه، ۳ مرداد ۱۳۹۶ در دسترس خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر، به صفحه رسمی هامبل‌باندل مراجعه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: