به‌رزورسانی جدید Rainbow Six Siege هم‌اکنون در دسترس است

توسط سهیل حسینی در ۲۱ تیر ۱۳۹۶ , ۱۴:۰۰

امروز، به‌رزورسانی جدید Rainbow Six Siege منتشر شد و در آن ویژگی‌ها و حل مشکلات بازی را با خود همراه دارد. در این به‌رزورسانی، قرار است «لوت باکس» اضافه شود که شامل پوسته‌ها و غیره می‌شود. هم‌چنین به‌روزرسانی ۲.۱.۱ که به رفع تعدادی از مشکلات و تعادل در بازی پرداخته، روی هر سه پلتفرم را در دسترس قرار داد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

لوت باکس‌ها در Siege به اسم «آلفا پَک» شناخته می‌شوند. به گفته ناشر این عنوان، یعنی «یوبی‌سافت»، آن‌ها یک سیستم بر مبنای شانس معرفی خواهند کرد که شامل بسیاری از پوسته‌ها و لوازم شخصی‌سازی (مانند پوسته Black Ice) و اقلام نایاب که فقط می‌توانید در آلفا پک‌ها پیدا کنید. به مناسبت همین موضوع، هر کاربر یک لوت باکس رایگان را وقتی که باز را اجرا کند، دریافت خواهد کرد.

در دیگر بخش‌های این به‌رزورسانی، مسائل و مشکلات مربوط به سلاح X-Kairos مربوط به اپراتور هیبانا حل شده، قبل از به‌رزورسانی، گاها بعد از پرتاب گلوله‌ها روی دیوار به‌صورت نامنظم پخش می‌شد و یا کوچکتر از مقیاس اصلی که باید داشته باشد، دارد. تمام این مشکلات هم‌اکنون حل شده است. هم‌چنین، در نقشه «کانال» (Kanal) در به‌رزورسانی قبل، یکی از پنجره‌های مربوط به اسپاون کیل بسته شده بود و حال دوباره این پنجره باز شده، اما این مساله با پر کردن بلوک‌ها و عوض کردن جای جرثقیل در بازی جای خالی پنجره را پر کرده است.

یوبی‌سافت پیرامون انتشار نقشه و اپراتور‌های جدید در قالب بسته‌الحاقی، توضیحاتی ارائه کرد:

فصل بعدی که مربوط به اپراتورهای کشور هنگ‌کنگ می‌شود، برای مرداد-شهریور ماه برنامه‌ریزی شده و هم‌چنین فصل چهارم بازی که مربوط به اپراتورهای کره جنوبی است، در اواخر آبان در دسترس قرار خواهد گرفت. هم‌چنین قرار بود اپراتورهای کشور لهستان در فصل دوم این بازی باشند که به‌خاطر Operation Health تاخیر خوردند. اما چیزی که مشخص است، اپراتورهای GROM همراه با دو اپراتور هنگ‌کنگ و کره جنوبی عرضه می‌شود. تعداد نقشه‌هایی که قرار است به بازی اضافه شوند نیز به عدد ۳ کاهش یافت و درحال حاضر آخرین نقشه‌ای که در اختیار بازیکنان قرار گرفته مربوط به کشور اسپانیا است.

به‌رزورسانی جدید Rainbow Six Siege هم‌اکنون برای پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. اما فعلا لوت باکس‌ها در دسترس نیستند. هم‌چنان یوبی‌سافت در این فصل، حال کار کردن روی «عملیات بهبودبخشی» (Operation Health) تمرکز دارد و این به‌روزرسانی‌ها، باعث شد تا DLCهای بازی تاخیر خورده و بعدا منتشر شوند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: