سازنده‌ی بازی Nier: Automata ‌همچنان روی حل کردن مشکلات فنی کار می‌کند

توسط سهیل حسینی در ۲۱ تیر ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

بازی Nier: Automata عنوان بسیار خوبی است، اما پورت نسخه‌ی رایانه‌های شخصی آن مثل خود بازی چندان خوب نیست. حتی در نقد و بررسی‌های بازی، مشکلاتی مثل کارت سین‌های ۳۰ فریم بر ثانیه، مشکلات دوربین و کرش کردن سیستم با کارت‌ گرافیک AMD اشاره شده بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

به‌رزورسانی روز اول (در هنگام عرضه) یک مورد رایج است و نبودن به‌روزرسانی برای بازی Nier: Automata کمی غیر قابل انتظار بود. آخرین به‌روزرسانی که به‌صورت رسمی منتشر شده، مربوط به به‌روزرسانی برای کارت‌های AMD بود که بیشتر برای کسانی عرضه شد که از مشکلات کرش کردن متعدد در طول بازی رنج می‌برند. شرکت «اسکوئر انیکس» ناشر این عنوان، اعلام کرد که توسعه‌دهنده‌ نمی‌تواند مشکلات بازی را حل کند و قرار است با تولیدکنندگان سخت‌افزار مانند AMD به حل مشکلات بازی بپردازند.

در ادامه، توضیحات اسکوئر انیکس را پیرامون این موضوع مشاهده می‌کنیم:

دو شرکت اسکوئر انیکس و «پلاتینیوم گیمز» با تولیدکنندگان دستگاه‌های رایانه‌های شخصی مانند شرکت AMD هم‌کاری می‌کنند تا به آدرس‌دهی و حل مشکلاتی نسخه استیم بازی Nier: Automata بپردازند، زیرا که بعضی مسائل درمورد بازی وجود دارد که اسکوئر انیکس و پلاتینیوم گیمز به تنهایی نمی‌توانند آن‌ها را حل و فصل کنند. با کمک AMD دو شرکت اسکوئر و پلاتینیوم توانسته‌اند برخی مسائل را با موفقیت حل کنند و امیدواریم نتایج مشابه‌ای را با دیگر سازندگان و تهیه‌کنندگان سخت‌افزاری به‌دست آوریم. ما از صبر و شکیبایی شما برای پشتیبانی‌تان از بازی Nier: Automata تشکر و قدردانی می‌کنیم.

Nier: Automata از نظر عملکرد روی سیستم شما چگونه اجرا می‌شود؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “سازنده‌ی بازی Nier: Automata ‌همچنان روی حل کردن مشکلات فنی کار می‌کند”