نسخه دسترسی اولیه بازی Fable Fortune تاخیر خورد

توسط سهیل حسینی در ۲۰ تیر ۱۳۹۶ , ۱۴:۰۰

بازی Fable Fortune عنوانی است با محوریت کارت بازی که برگرفته از جهان Fable بوده، هم‌چنین قرار است این عنوان به‌صورت دسترسی اولیه در اختیار کاربران قرار گیرد. به‌تازگی خبر رسید که تاریخ انتشار این عنوان تا سه شنبه، ۳ مرداد ۱۳۹۶ به تعویق افتاد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

پیش از این، قرار بود بازی Fable Fortune به‌صورت دسترسی اولیه و در تاریخ سه شنبه، ۲۰ تیر ۱۳۹۶ برای دو پلتفرم رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان در دسترس قرار گیرد. با این حال، با توجه به این‌که توسعه‌دهنده این بازی قادر به راه‌اندازی این بازی بر روی اکس‌باکس وان طی هفته جاری نبودند، پس تاخیر کوتاه مدت شامل حال بازی شد.

همان‌طور که در بلاگ Fable Fortune توضیح داده شده، دلیل تاخیر یک خطای مدیریتی بر روی نسخه اکس‌باکس وان تاثیر گذاشته است. برای حفظ انتشار هم‌زمان روی هر دو پلتفرم، برنامه‌ی انتشار هر دو نسخه به ماه بعد منتقل شدند. «لوک بورت» از تیم توسعه Mediatonic در مورد این اتفاق توضیحاتی ارائه کرد:

متاسفانه با توجه به اتفاق غیرمنتظره مدیریتی، باعث شد تا ما قادر به راه‌اندازی نسخه اکس‌باکس وان بازی Fable Fortune در هفته جاری نباشیم و تصمیم گرفتیم تا تاریخ انتشار را به سه شنبه، ۳ مرداد برای هر دو پلتفرم موکول کنیم.

اگر چه این بازی به‌صورت کامل در اواخر امسال منتشر خواهد شد، اما نسخه دسترسی اولیه بازی به مردم این اجازه را می‌دهد تا دسترسی به نسخه‌ای که مراحل ساختش را سپری می‌کند، داشته باشند. هم‌چنین لازم به ذکر است، بازی Fable Fortune از قابلیت Play Anywhere شرکت «مایکروسافت» نیز پشتیبانی می‌کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: