Spider Man جدید دنیای بزرگی خواهد داشت

توسط علیرضا کیانی در ۲۰ تیر ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

اطلاعاتی در خصوص اندازه‌ی نقشه‌ی Spider-Man جدید از سوی سازندگان منتشر شد. برای دریافت اطلاعات بیش‌تر با دنیای‌بازی همراه باشید.

شرکت «اینسامنیک» (Insomniac) که سابقه‌ی ساخت عناوینی هم‌چون Spyro the Dragon و سری Ratchet & Clank را در کارنامه دارد، روی عنوان انحصاری Spider-Man برای پلی‌استیشن ۴، با همکاری «مارول» کار می‌کند. این عنوان فعلاً با نام Spider-Man PS4 شناخته می‌شود.

اخیراً اطلاعات جدید مربوط به بازی درباره‌ی میزان بزرگ بودن نقشه به دست آمده است؛ در پی پاسخ دادن [شرکت اینسامنیک] به سوالات طرفداران در توئیتر، یکی از هواداران در مورد مقدار بزرگ بودن دنیای درون بازی پرسید. سازندگان در واکنش به این سوال عنوان کردند که:

بازسازی شهر نیویورک در این عنوان به مراتب چندین برابر بزرگ‌تر از «سان‌ست سیتی» (Sunset City) خواهد بود.

«سان‌ست سیتی» مربوط به بازی Sunset Overdrive بوده که ساخته‌ی شرکت اینسامنیک مختص کنسول اکس‌باکس‌وان است؛ بنابراین، جهان بازی Spider-Man بسیار بزرگ خواهد بود.

اینسامنیک گیمز در طی پخش تریلری از این عنوان در رویداد E3 2017، نشان داد که سبک مبارزه الگو گرفته از بازی Batman: Arkham Asylum بوده و شامل رویداد‌های سریع‌ الوقوعی در طی درگیری است. در همین تریلر ما شرور دنیای مارول یعنی «آقای منفی» (Mr.Negative) را مشاهده کردیم که از قرار معلوم نقش مهمی در بازی ایفا خواهد کرد.

درحالی که کاراکتر قابل‌بازی مربوط به اسپایدر‌من، «پیتر پارکر» خواهد بود، در آخر تریلر، سرنخ‌هایی از جود بخشی در بازی برای استفاده از کاراکتر «مایلز مورالس» می‌دهد.

Spider-Man در تاریخ نامشخصی از سال آینده یعنی ۲۰۱۸ (۹۷-۱۳۹۶) به‌طور انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: