اولین مسابقات بین‌المللی For Honor با جایزه‌ی ۱۰ هزار دلاری برگزار می‌شود

توسط علیرضا کیانی در ۱۹ تیر ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

اولین دوره‌ی مسابقات بین‌المللی عنوان For Honor با جایزه‌ای ۱۰ هزار دلاری با همکاری یوبی‌سافت و «ای‌اس‌ال» (ESL) برگزار می‌شود؛ با دنیای‌بازی همراه باشید.

یوبی‌سافت و ای‌اس‌ال اولین دوره‌ی مسابقات این عنوان را که «سری قهرمان» نام دارد، معرفی کردند؛ این مسابقات از دیروز در  اروپا روی همه‌ی پلتفرم‌ها شروع شده است و بزودی در آمریکای شمالی و برزیل نیز آغاز خواهد شد.

توسعه‌دهنده‌ی این عنوان اظهار داشته که بازیکنان می‌توانند از این رقابت‌های هفتگی که به صورت تک به تک و دوئلی برگزار می‌شود، از همین هفته که دیروز اولین روز آن بوده و تا سه هفته‌ی آینده که در تاریخ ۲۴ تیر، ۳۱ تیر و ۷ مرداد شروع خواهد شد ادامه خواهد یافت، اقدام کنند.

برترین بازیکنان هر هفته در تاریخ ۲۱ مرداد ماه، در فینال این دوره از مسابقات جمع خواهند شد و هم‌چنین مسابقه‌ی فینال که در شهر «بوربنک» )Burbank) ایالت کالیفرنیای آمریکا برگزار می‌شود، از طریق توئیچ، فیسبوک و یوتیوب به‌ صورت زنده پخش خواهد شد؛ جایزه‌ی این فینال ۱۰ هزار دلار خواهد بود. همانطور که گفته شد، جام اروپا آغاز شده و مناطق دیگر در هفته‌های آتی شروع خواهند شد تا در تاریخ مقرر به فینال برسند.

یوبی‌سافت در مطبوعات عنوان کرد که:

بخش رقابتی For Honor در پی اضافه کردن حالت رده‌بندی که در‌ آپدیت آینده منتشر خواهد شد، Hero Series [حالت دوئل] نیز به بازی افزوده می‌شود. حالت رده‌بندی و رتبه‌ای ابتدا در پی نیاز تورنومنت مذکور برای دوئل و بخش تک به تک اضافه می‌شود. در آپدیتی که منتشر خواهد شد، سیستم رده‌بندی مود Brawl را از حالت دو به دو به چهار به چهار افزایش خواهد داد؛ سیستم رتبه‌ی For Honor این اجازه را به بازیکنان می‌دهد تا به ازای هر حالت متفاوتی از بازی‌، رتبه‌ی جداگانه‌ای دریافت کنند. درحالی که برای صعود به مراتب بالاتر و به دست آوردن غنیمت‌های بیش‌تر می‌جنگند. [این آپدیت] یک تست و محکی برای بخش رده‌بندی این عنوان خواهد بود و بیش‌تر درمورد تکامل آینده‌ی بازی [و هم‌چنین] تغییراتی برای «آزمایش عمومی» دوم برای مسابقات دوئل خواهد بود.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

One Reply to “اولین مسابقات بین‌المللی For Honor با جایزه‌ی ۱۰ هزار دلاری برگزار می‌شود”

  1. Frozen Snow گفت:

    بازیکناش ک کلی ریزش کردن مگ اینک با یه همچین حرکتایی بتونن برگردن

    ۰ ۰