تماشا کنید: انتشار نسخه‌ی انگلیسی تریلر Layton’s Mystery Journey

توسط سورنا رضایی در ۱۷ تیر ۱۳۹۶ , ۲۰:۳۰

امروز، روز هیجان انگیزی برای طرفدارن سری بازی‌های Layton محسوب می‌شود، زیرا امروز نخستین نمایش از نسخه‌ی جدید این سری بازی‌ها منتشر شد که با نام Layton’s Mystery Journey: Katrielle and the Millionaires’ Conspiracy شناخته می‌شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با انتشار بازی Layton’s Mystery Journey: Katrielle and the Millionaires’ Conspiracy، شخصیت «کاترین لایتون» برای نخستین بار شخصیت اصلی داستان خواهد بود، زیرا پیش از این و در شش نسخه‌ی گذشته، پدر او نقش اصلی بوده است. همانند نسخه‌های قبلی، این نسخه‌ پیرامون یک راز خواهد بود که کاربران می‌بایست پی به حقیقت آن ببرند. اتفاقات بازی نیز در شهر لندن دنبال می‌شود.

از آن‌جایی که بازی برای سیستم عامل‌های تلفن همراه اندروید و آی‌اواس منتشر می‌شود، گیم‌پلی بازی و مکانیک‌های آن به منظور استفاده در صفحات لمسی متناسب سازی شده‌ است. اما با توجه به تریلر، می‌توان انتظار معماها و پرونده‌های مختلفی را داشت که کاترین می‌بایست به حل آن‌ها بپردازد. همانند نسخه‌های قدیمی، برای ساخت بازی از شخصیت‌های کاریزماتیک و جذاب استفاده شده که تجربه‌ی بازی را برای هر فردی لذتبخش خواهد کرد. در ادامه می‌توانید تریلر بازی را مشاهده کنید:

در پایان لازم به ذکر است که بازی Layton’s Mystery Journey: Katrielle and the Millionaires’ Conspiracy در تاریخ بیستم جولای (بیست‌ونهم تیر ماه) برای اندروید و آ‌ی‌اواس با قیمت ۱۶ دلار منتشر می‌شود. نسخه‌ی نینتندو ۳DS بازی نیز مدتی پس از آن با قیمتی معمول در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: