اطلاعات بیشتری از فیلم Avengers: Infinity war منتشر شد

توسط ماهان تیرداد در ۱۷ تیر ۱۳۹۶ , ۱۵:۳۰

اخیراً رئیس بخش «دنیای سینمایی مارول» (MCU)، آقای «کوین فیج» (Kevin Fiege)، اطلاعات بیشتری را از فیلم Avengers: Infinity war اعلام کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این طور که گفته شده است، فیلم جدید این سری دارای بیش از ۶۰ شخصیت خواهد بود؛ همچنین صحنه‌هایی بزرگی وجود دارند که برای مثال در آن‌ها ۳۰ شخصیت به طور همزمان حضور فعال دارند. واضح است که بسیاری از مخاطبان دوست ندارند که جریان داستان با اتحاد همیشگی دو یا چند شخصیت پیش برود و این چیزی است که باعث می‌شود در نقاطی از فیلم، نوعی جدایی در این اتحادها رخ دهد و هر ابر قهرمان تیمی جدید با شخصیت‌های دیگر تشکیل دهد. کوین فیج گفته است که برخی از این اتحادها و تشکیل تیم‌ها کاملاً جدید و بی‌سابقه خواهند بود.

در مصاحبه‌ای که خبرگزاری ورایتی با آقای فیج درباره‌ی Spider-man: Homecoming premiere داشت، سوالات مختلفی پرسیده شد. یکی از این سوالات از آقای فیج خواسته بود تا آنچه را می‌تواند درباره‌ی Avengers بعدی بگوید. پاسخ آقای فیج اینگونه بود:

البته نمی‌توانم چیز زیادی بگویم. مرد عنکبوتی در این فیلم حضور خواهد داشت. در حال حاضر فیلمبرداری در شهر آتلانتا انجام می‌شود. همه چیز به خوبی پیش می‌رود و ما هر روز شاهد تشکیل تیم‌های دو نفره یا چند نفره‌ی جدیدی میان شخصیت‌ها هستیم. تیم‌ها و اتحادهایی که مخاطبان پیش از این ندیده‌اند. من خیلی خوش‌شانس هستم که در حال انجام این کار هستم و البته از کاری که می‌کنم بسیار راضی‌ام.

پیرو این مصاحبه خبرگزاری ورایتی در حساب توئیتر رسمی خود این‌گونه نوشت:

کوین فیج در نشست خبری #SpiderManHomecoming premiere تایید کرد:

تام هالند در #AvengersInfinityWar حضور خواهد داشت.

کوین فیج خاطرنشان کرد که «هر یک از صحنه‌ها» را به خوبی می‌سنجد تا اطمینان حاصل کند که این فیلم، «جنجالی و هیجان انگیز» از کار در بیاید. این خبر بسیار خوبی برای طرفداران این سری فیلم است تا به آن‌ها اطمینان دهد که فیلم جدید و خصوصاً اتحادهای جدید موجود در آن، مخاطب را حسابی هیجان زده خواهد کرد.

البته قرار نیست تمام شخصیت‌ها مشمول این دگرگونی بشوند و همه چیز متحول شود. در هر صورت قهرمان‌های دوست داشتنی این دنیا باید خیلی مراقب خود باشند، زیرا کوین فیج پیش‌تر گفته بود که Avengers: Infinity war برای برخی از آن‌ها پایان این راه خواهد بود!

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: