شایعه: حجم نسخه رایانه‌های شخصی برای بازی Forza Motorsport 7 مشابه با نسخه کنسولی آن خواهد بود

توسط سهیل حسینی در ۱۷ تیر ۱۳۹۶ , ۱۰:۰۰

در ماه گذشته گزارش شد که نسخه اکس‌باکس وان اکس برای بازی Forza Motorsport 7 همراه با بافت‌های با کیفیت ۴K برابر ۱۰۰ گیگابایت حجم خواهد داشت. حال برای کاربران رایانه‌های شخصی و برای افرادی که با هر نوع دستگاه ذخیره اطلاعات هستند، خبر بدی را داریم، به‌نظر می‌رسد وضعیت حجم این بازی روی رایانه‌های شخصی مشابه نسخه کنسولی اکس باکس وان اکس باشد. در فروشگاه ویندوز، و لیستی که در آن حجم بازی را نشان می‌دهد، اندازه تقریبی ۹۹ گیگابایت را اشاره کرده است. اما این مورد، لزوما منعکس کننده حجم واقعی برای دانلود بازی نیست. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

یکی از افراد نزدیک به تیم مایکروسافت پیرامون این موضوع چنین گفت:

تیم سازنده انتظار دارد حجم نصبی بازی ۱۰۰ گیگابایت باشد، و حجم دانلودی آن کمتر خواهد بود.

اندازه دقیق بازی روی رایانه‌های شخصی هنوز مشخص نشده، هرچند که این نماینده، اضافه کرد «سازنده روی بهبود و حجم دانلود تمرکز کرده است» با این حال، «ما در این زمان، چیز جدیدی برای ارائه نداریم»

وضعیت کمی پیچیده‌تر هم هست بر خلاف کنسول‌ها، دارندگان نسخه رایانه‌های شخصی دارای گروه‌های مختلفی هستند و هر کسی نمی‌خواهد (یا قادر به انجام آن نیست) که بازی Forza Motorsport 7 را به‌صورت ۴K اجرا کند. متاسفانه، سوال این است که آیا مایکروسافت برنامه دارد برای همه افراد، صرف‌نظر از توانایی استفاده افراد از قابلیت ۴K باید آن را دانلود کنند، یا به‌صورت جداگانه و اختیاری در اختیار مخاطب قرار خواهد گرفت؟ که این مورد هنوز پاسخ داده نشده است.

بازی Forza Motorsport برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان اکس، اکس‌باکس وان و رایانه‌‌های شخصی در تاریخ سه شنبه، ۱۱ مهر ۱۳۹۶ عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است، چندی پیش سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی بر روی رایانه‌های شخصی توسط مایکروسافت منتشر شد و در آن خبری از حجم قابل نصب و دانلودی بازی نبود، پس باید صبر کرد و منتظر جواب مایکروسافت پیرامون این موضوع ماند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: