تعداد زیادی انیماتور در ساخت بازی Spider-Man دخیل هستند

توسط سورنا رضایی در ۱۶ تیر ۱۳۹۶ , ۱۲:۳۰

امروز، اطلاعات جدیدی از ساخت بازی Spider-Man در فضای مجازی منتشر شد. بخش نخست این اطلاعات را اکانت رسمی اینسومنیاک گیمز در توئیتر منتشر کرده است. بخش دوم اطلاعات نیز توسط برنامه‌ی اختصاصی مارول که Thwip نام دارد، منتشر شده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

چند روز قبل، اعضای استودیو اینسومنیاک گیمز اعلام کردند که «پیتر پارکر» لباس و تکنولوژی‌های مورد نیازش را خودش ساخته است. امروز و در ادامه‌ی انتشار اطلاعات از داستان بازی، اضافه کردند که این مسئله با توجه به داستان بازی و اتفاقاتی که در آن رخ می‌دهد، کاملاً منطقی خواهد بود.

اطلاعاتی نیز درباره‌ی شخصیت «یوری واتاناب» (Yuri Watanabe) منتشر شده است. با توجه به این اطلاعات، یوری دوست و همراه پیتر و همچنین رابط او در اداره‌ی پلیس نیویورک خواهد بود. البته تاکنون مشخص نشده که آیا هویت مخفی او، یعنی «وراث» (The Wraith) نیز در داستان بازی نقش خواهد داشت یا خیر.

در قسمت جدید برنامه‌ی Thwip تعدادی اعضای استودیو اینسومنیاک گیمز حضور یافتند که در ساخت بازی Spider-Man شرکت دارند. از این افراد می‌توان به «جان پاکت» (Jon Paquette) نویسنده‌ی ارشد، «جسیندا چیو» (Jacinda Chew) کارگردان هنری، «بابی کدینگتون» (Bobby Coddington) مدیر انیمیشن و «برایان اینتی‌هار» (Brian Intihar) مدیر نوآوری اشاره کرد.

آقای کدینگتون در صحبت‌های خود اعلام کردند که تیم بزرگی از انیماتورها مشغول کار روی بازی Spider-Man هستند. این تیم، بزرگترین تیمی است که تاکنون با آن‌ها همکاری داشته است. همچنین در ادامه افزود که هیچ وقت منابع کافی‌ای برای روایت یک داستان احساسی را در یک بازی ویدئویی نداشته است اما اکنون این شرایط بوجود آمده است.

آقای اینتی‌هار نیز در بخش دیگری از برنامه درباره‌ی ارتباط میان دو شخصیت پیتر پارکر و مرد عنکبوتی صحبت کردند؛ برای مثال، هر زمانی که مرد عنبکوتی در انجام وظیفه‌ی خود موفق می‌شود، این اتفاق تاثیر مثبتی بر پیتر دارد. آقای اینتی‌هار در ادامه اضافه کردند که مرد عنبکوتی یکی از بازگوپذیرترین ابرقهرمان‌هاست و آن‌ها سعی دارند تا این ویژگی در داستان بازی نمو پیدا کند.

در پایان لازم به ذکر است که تاریخ انتشار Spider-Man هنوز به‌طور رسمی اعلام نشده است. البته با توجه به گفته‌های آقای «شاون لیدن»، رئیس بخش‌ سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی، این بازی در نیمه‌ی نخست سال ۲۰۱۸ میلادی برای پلی استیشن ۴ عرضه می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: