TGC 2017 | مایکت برای جذب مخاطبان بین‌المللی به TGC آمد

توسط تارخ ترهنده در ۱۶ تیر ۱۳۹۶ , ۱۰:۳۰

نمایشگاه و همایش TGC تنها به بازی‌سازان ختم نمی‌شود و اپلیکیشن‌ها و خدمات جانبی دیگری نیز در معرض دید عموم قرار گرفت. یکی از این خدمات «مایکت» نام دارد که به گفته یکی از مدیران آن در حال حاضر نزدیک به ۱۰ میلیون کاربر را جذب خود کرده است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

طه انتظاری درباره خدمات مایکت گفت: این برنامه، فروشگاه اندرویدی است که از سال ۲۰۰۹ راه اندازی شده و نزدیک به ۳۰۰ هزار بازی و اپلیکیشن را در خود جای داده است.

وی دلیل حضور در TGC را جذب مخاطب خارجی دانست و اظهار کرد: یکی از اهداف ما، معرفی بازی‌های داخلی به بازار بین‌المللی است و از آنجایی که TGC این فضا را به وجود آورده، تصمیم گرفتیم تا در این نمایشگاه حضور پیدا کنیم.

انتظاری افزود: ما در مایکت بازی‌ها و برنامه‌های بررسی شده و بدون باگ را قرار داده‌ایم تا کاربران با کمترین نگرانی محتویات دلخواه خود را دانلود و روی دستگاه خود نصب کند.

وی در ادامه اظهار کرد: این نمایشگاه فرصتی بود تا ما با توسعه دهندگان خارجی ارتباط برقرار کنیم و در تلاشیم تا بتوانیم نظر آن‌ها را به صنعت گیم ایران جلب کنیم.

انتظاری درباره نحوه برگزاری نمایشگاه TGC نیز گفت: این رویدار با اینکه برای نخستین بار در کشور برگزار می شود در سطح استانداردی شکل گرفت؛ اما توصیه من به برگزارکنندگان TGC این است که در سال‌های آینده بیشتر از شرکت‌های خارجی بهره‌مند شوند و تلاش کنند تا شرکت‌های معروف خارجی را بیشتر به این گردهمایی دعوت کنند تا بهتر بتوانیم محصولات ایرانی را به بازار بین‌المللی معرفی کنیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: