بازی Super Mario Odyssey صفحه‌ی گیم اُور نخواهد داشت

توسط سورنا رضایی در ۱۶ تیر ۱۳۹۶ , ۱۳:۳۰

سری بازی‌های Super Mario برای صفحه‌ی «گیم اُور» (Game Over) خود مشهور هستند. اما این‌طور که به نظر می‌رسد نسخه‌ی جدید این سری که با نام Super Mario Odyssey شناخته می‌شود، هیچ گونه صفحه‌ی گیم اوری نخواهد داشت. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

امرور، اکانت ژاپنی نینتندو در توئیتر اعلام کرد که بازی Super Mario Odyssey هیچ گونه صفحه‌ی گیم اوری نخواهد داشت. در مقابل، اگر گیمر به هر دلیلی بمیرد، تعدادی از سکه‌های او کم شده و سپس می‌تواند به ادامه‌ی بازی بپردازد. برای نمایش کارکرد این قابلیت نیز یک فایل گیف منتشر شد. در ادامه می‌توانید ترجمه‌ی متن منتشر شده را مشاهده کنید:

در صورتی که میزان سلامتی ماریو به صفر برسد یا به داخل گودال بی‌انتها بیافتد، شما ده سکه از دست خواهید داد. مهم نیست که این اتفاق چند بار تکرار می‌شود، چون هیچ صفحه‌ی گیم اوری وجود ندارد.

از آن‌جایی که صفحه‌ی گیم اور یکی از ویژگی‌های مهم سری بازی‌های Super Mario محسوب می‌شود، رخ دادن چنین اتفاقی یک تغییر بزرگ محسوب می‌شود.همچنین با توجه به این اعلام، دیگر مفهوم لایوها در بازی جایی ندارد. البته هنوز یک نکته‌ی مبهم پیرامون این قابلیت جدید وجود دارد؛ در صورتی که تعداد سکه‌های کاربر به پایان رسیده باشد یا تعداد آن کمتر از ده عدد باشد، جه اتفاقی رخ خواهد داد؟

در پایان لازم به ذکر است که بازی Super Mario Odyssey در تاریخ بیست‌وهفتم اکتبر (پنجم آبان ماه) به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: