قسمت دوم بازی Evil Genius معرفی شد

توسط پوریا حسینی در ۱۵ تیر ۱۳۹۶ , ۲۱:۳۰

استودیو Rebellion که ساخت سری Sniper Elite را در کارنامه‌ی خود دارد، اعلام کرده است که در حال حاضر بر روی قسمت دوم بازی Evil Genius کار می‌کند و به این موضوع اشاره کرده است که این بازی، قطعاً ریمستر نخواهد بود؛ بازی Evil Genius حدود سیزده سال پیش(سال ۱۳۸۳) در سبک RTS توسط استودیو Elixir ساخته شد. در ادامه با دنیای‌بازی همراه باشید.

«جیسون کینگزلی» (Jason Kingsley)، مدیر عامل استودیو Rebellion، اخیراً در مصاحبه‌ای اعلام کرد که از مدت‌ها قبل علاقه‌مند به ساخت قسمت جدیدی از Evil Genius بوده و در حال حاضر، تیم او بر روی آن کار می‌کنند؛ خلاصه‌ای صحبت‌های او به شرح زیر است:

قسمت جدید Evil Genius، ریمستر نیست و رایگان نیز نخواهد نبود، صرفاً دنباله‌ای جدید بر قسمت اول است؛ ۲ Evil Genius در ابتدا فقط برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد و با موتور گرافیکی Asura ساخته می‌شود؛ باید به این موضوع نیز اشاره کرد که این بازی فعلا در مراحل ابتدایی خود به‌ سر می‌برد. توسعه و انتشار این بازی به‌عهده‌ی ما است و پس از موفقیت‌‌های روز افزون سری Sniper Elite و عناوین دیگر ما، تصمیم گرفتیم که بودجه‌ی ساخت این بازی را خودمان تامین کنیم و طرفداران را از قسمت جدید این بازی، شگفت‌زده کنیم.

انتظار می‌رود تا چند ماه آینده اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر شود؛ در حال حاضر انتشار این بازی فقط برای رایانه‌های شخصی تایید شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: