به‌زودی شاهد عرضه انیمه‌ای از مجموعه بازی Assassin’s Creed خواهیم بود

توسط سهیل حسینی در ۱۵ تیر ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

مجموعه بازی Assassin’s Creed طی سال‌های گذشته به‌صورت فیلم هم درآمده بود، به همین‌ ترتیب اگر آن را به شکل‌ و شمایل دیگر در این رسانه ببینیم، قطعا با آن غریبه نخواهیم بود. بنابراین، به‌زودی شاهد انتشار انیمه‌ای از این مجموعه خواهیم بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

«آدی شانکر» تهیه‌کننده سری بعدی انیمه‌ی «کسلوانیا» (Castlevania) برای شبکه «نت‌فلیکس»، طی یک پست در صفحه فیس‌بوک خود اعلام کرد، پروژه بعدی او برگرفته از مجموعه‌ی Assassin’s Creed است که یک انیمه خواهد بود. او در بیانیه کامل خود این‌گونه توضیح داد:

من خوشحالم که به شما بگویم که پروژه بعدی خودم را انتخاب کردم! من، اولین نسخه از بازی Assassin’s Creed را بازی کردم، و حال به لس‌انجلس نقل مکان کرده تا به رویای خود دست یابم. در آن لحظه، من اصلا تصورش را هم نمی‌کردم که یک روز شرکت «یوبی‌سافت» از من بخواهد که روی مجموعه Assassin’s Creed کار کنم و آن را به‌صورت انیمه روی این عنوان خلق کنم. اگر کسی به شما بگوید که علاقه‌مندی که در زندگی دارید را دنبال نکنید، آن‌ها اشتباه می‌کنند.

این موارد، تمام اطلاعاتی بود که پیرامون این موضوع در دسترس ما قرار گرفته است، زیرا هنوز مشخص نشده کدام شبکه مسئولیت پخش آن را بر عهده خواهد گرفت، اما با توجه به این‌که «شانکار» با مجموعه انیمه «کسلوانیا» و شبکه «نت‌فلیکس» همکاری داشته، پس می‌تواند یک نامزد برای پخش انیمه Assassin’s Creed نیز باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: