تاریخ انتشار دو نسخه ویژه از مجموعه‌ی Naruto مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۱۴ تیر ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

امروز، «باندای نامکو» تاریخ انتشار هر دو عنوان از مجموعه‌ی Naruto با نام‌های Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy و Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy را اعلام کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

هر دو بازی یاد شده، در تاریخ جمعه، ۳ شهریور ۱۳۹۶ در دسترس خواهند بود. اما برای برخی کشورهای اروپایی (به عنوان مثال ایتالیا) انتشار نسخه فیزیکی Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy یک روز، زودتر و در تاریخ پنج شنبه، ۲ شهریور ۱۳۹۶ عرضه خواهد شد.

بازی Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy شامل همه چهار بازی از مجموعه‌ی ناروتو به‌صورت دیجیتالی و فیزیکی برای پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان به همراه نسخه رایانه‌های شخصی، که منحصرا برای شبکه استیم است، عرضه می‌شود. در نسخه اروپایی این بازی، خریداران یک کتاب فلزی، دیسک اختصاصی مربوط به انیمه «ناروتو» و یک کتاب هنری را دریافت خواهند کرد. در قسمت دیگر، بازی Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy تنها به‌صورت دیجیتالی در دسترس خواهد بود. نسخه‌های قدیمی این بازی، به‌صورت ریمستر عرضه خواهد که نسخه ژاپنی آن کمی جلوتر و در تاریخ پنج شنبه، ۵ مرداد ۱۳۹۶ فقط برای پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

هم‌چنین، در پایان تصاویر موجود از نسخه ویژه این مجموعه را مشاهده می‌کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: