تماشا کنید: معرفی ماد جدید Resident Evil 4 HD Project

توسط پوریا حسینی در ۱۴ تیر ۱۳۹۶ , ۱۱:۰۰

ماد جدید Resident Evil 4 HD Project توسط تیمی از کاربران علاقه‌مند، در حال توسعه است و برای نسخه‌ی HD این بازی، منتشر خواهد شد؛ در ادامه، جزئیات کامل این ماد را بررسی خواهیم کرد. با دنیای‌بازی همراه باشید.

حدود دو ماه پیش، بخش «قلعه‌ی سالازار» توسط این تیم، بازسازی شد و مواردی نظیر تصحیح در نورپردازی، مدلسازی مجدد کاراکترها و بازسازی محیط در آن به چشم می خورد؛ تیم پروژه به این موضوع اشاره کرده است که تمام بازسازی‌های انجام شده، برگرفته از منابع و عکس‌هایی است که کپکام برای ساخت نسخه‌ی اصلی بازی، از آن‌ها استفاده کرده است. در ادامه می‌توانید تریلر و تصاویری را از این بخش، مشاهده کنید:

به‌تازگی بازسازی بخش دهکده‌ی بازی( بخش اول) نیز به اتمام رسیده و اصلاحاتی نظیر نورپردازی در شب و حذف لیزر اسلحه‌ی لیون، انجام شده است! در عوض، جلوه‌های ویژه‌ی دیگری جایگزین شده است که اطلاعاتی از آن منتشر نشده است؛ طبق گفته‌ی توسعه دهندگان ماد، صدها مدل سه بعدی مورد بازسازی و ارتقا قرار گرفته اند و کیفیت بافت‌ها نیز به میزان قابل توجهی افزایش یافته است؛ آنها فعلا بر روی بهینه‌سازی حجم فایل‌ها کار می‌کنند تا نتیجه‌ی نهایی را منتشر کنند؛ در ادامه، تصاویری از بازسازی بخش دهکده‌ی بازی را مشاهده خواهید کرد:

ماد Resident Evil HD Project در حال توسعه است؛ برای آگاهی از روند پیشرفت تیم پروژه، می‌توانید به این لینک مراجعه کنید و لیست مراحل تکمیل شده را مشاهده کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: