احتمال ساخت نسخه‌ی جدید از سری بازی‌های Crash Bandicoot وجود دارد

توسط سورنا رضایی در ۱۴ تیر ۱۳۹۶ , ۱۴:۰۰

سری بازی‌های Crash Bandicoot با انتشار عنوان Crash Bandicoot N. Sane Trilogy توانست بار دیگر در کانون توجهات قرار گیرد. این نسخه‌ی جدید، ریمستر سه نسخه‌ی اول این سری است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

آقای «اریک هرشبرگ» (Eric Hirshberg)، مدیر عامل شرکت اکتیویژن، در مصاحبه‌ی اخیر خود با وبسایت Gamesindustry گفته است که شرکت آن‌ها در حال حاضر مشغول ارزیابی سری بازی‌های Crash Bandicoot است. اعضای استودیو از استقبال مناسب از نسخه‌ی جدید مطمئن نبوده و نمی‌دانند فروشی که تاکنون بدست آمده نتیجه‌ی استقبال طرفداران قدیمی بوده است یا خیر:

می‌دانیم که افراد زیادی خواهان عرضه‌ی نسخه‌های جدید هستند اما نمی‌دانیم این افراد، طرفداران قدیمی این سری هستند یا گروهی بزرگتر از مخاطبان. تاکنون، شور و اشتیاق زیادی برای تجربه‌ی این بازی از طرف مخاطبان مشاهده شده و این مسئله می‌تواند باعث اتفاقات زیادی شود.

آقای هرشبرگ در ادامه‌ی صحبت‌های خود اضافه کرد:

همیشه به دنبال تجربه‌ی چیزهای بزرگ و جدید هستیم. اما اولویت اصلی ما [قبل از انجام هر کاری] اطمینان حاصل کردن از داشتن مخاطبانی است که قرار است به آن‌ها خدمات ارائه کنیم.

در پایان لازم به ذکر است که بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy هم اکنون به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: