بازی Spider-Man

جزئیات دیگری از داستان Spider-Man منتشر شد

توسط سورنا رضایی در ۱۳ تیر ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

اخیراً، استودیو اینسومنیاک گیمز سیاست جدیدی پیرامون بازی Spider-Man اتخاذ کرده و در نتیجه شاهد انتشار جزئیات مختلف از داستان بازی در فضای مجازی هستیم. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

امروز، اعضای استودیو اینسومنیاک به سوالات علاقه مندان به بازی Spider-Man در توئیتر پاسخ داد که در نتیجه‌ی این اتفاق جزئیات تازه‌ای از داستان بازی فاش شد. نخست، سازندگان اعلام کردند که در زمان رخ دادن اتفاقات بازی هشت سال از تبدیل شدن «پیتر پارکر» به مرد عنکبوتی می‌گذرد. همچنین او در این مدت به مهارت بالایی در حفاظت از شهر و مقابله با اشرار دست یافته است.

دومین موضوعی که سازندگان به آن اشاره کردند، شخصیت «میلز مورالس» بوده است. با توجه به اعلام آن‌ها، این شخصیت جنبه‌ی متفاوت مرد عنکبوتی را به نمایش خواهد گذاشت. پیش از این، سازندگان اعلام کرده بودند که شخصیت مورالس نقش مهمی در داستان بازی دارد.

هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای بازی Spider-Man اعلام نشده است اما این بازی تنها برای کنسول پلی استیشن ۴ توسعه می‌یابد. البته مدیر بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی، آقای «شاون لایدن»، در صحبت‌های خود به این بازی اشاره و اعلام کرده بود که این بازی در نیمه‌ی نخست سال ۲۰۱۸ میلادی عرضه می‌شود.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “جزئیات دیگری از داستان Spider-Man منتشر شد”

  1. reza_only گفت:

    اینارو ک قبلا هم گفته بودن :| خبر تکراریه

    ۰ ۰
    1. دوتا نکته‌ی جدید داشت این خبر: اول اینکه از مرد عنکبوتی بودن پیتر پارکر هشت سال میگذره؛ دوم اینکه شخصیت مورالس جنبه‌ی متفاوت مرد عنکبوتی رو به نمایش میذاره.

      ۰ ۰