سازندگان The Witness روی نسخه‌ی نینتندو سوئیچ این عنوان کار نمی‌کنند

توسط علیرضا کیانی در ۱۳ تیر ۱۳۹۶ , ۱۹:۰۰

اطلاعات جدیدی از ساخت عنوان The Witness برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر شده است؛‌ با دنیای‌بازی برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

آخرین بازی آقای «جاناتان بلو»، یعنی شاهکار مستقل The Witness یک عنوان شگفت‌انگیز و ماجراجویی-معمایی عالی است، ولی باید دید روی کنسول نینتندو سوئیچ چگونه خواهد بود؟ باید گفت که ظاهراً این روند پایان‌ناپذیر منتظر ماندن برای عرضه‌ی عناوین معمایی روی کنسول جدید نینتندوی ادامه دارد و سازنده‌ی این عنوان، یعنی جاناتان بلو تایید کرد که شرکت فعلا روی ساخت پورت کنسول سوئیچ کار نمی‌کند. در واکنش به سوال یکی از هواداران کنجکاو در توئیتر، آقای بلو خیلی ساده گفت:

در حال حاضر روی [نسخه‌ی نینتندو سوئیچ] این عنوان کار نمی‌کنیم.

جواب جاناتان بلو احتمال ساخت عنوان برای نینتندو سوئیچ را رد نمی‌کند و ممکن است سرانجام برای این کنسول عرضه شود، ولی باید گفت دارندگان سوئیچ نمی‌توانند این عنوان را تا مدت زمانی نسبتاً طولانی تجربه کنند؛ البته با وجود امکانات مختلف از جمله دو کنترلر، لمس و قابلیت حمل کنسول، تجربه‌ی این عنوان روی سوئیچ می‌تواند فوق‌العاده باشد.

برای طرفدارانی که به دنبال تجربه‌ی The Witness روی پلتفرم‌ قابل‌حمل هستند، یک نسخه‌ی اندروید در ماه ژانویه با پشتیبانی «انویدیا شیلد» (Nvidia Shield) در دسترس خواهد بود، ولی نسخه‌ی آی‌او‌اس هم‌چنان در دست ساخت است؛ در هر صورت نسخه‌های مربوط به موبایل‌ و تبلت شاهد نو‌آوری در بخش کنترل خواهند بود تا تجربه‌ی کاربر سطح بالاتری را به خود ببیند؛ به هر حال جاناتان بلو یک استاد در حوزه‌ی نوآوری است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: