سازنده‌ی بازی Call Of Duty: WWII برنامه‌ای برای انتشار این عنوان روی پلتفرم سوئیچ ندارد

توسط سهیل حسینی در ۱۲ تیر ۱۳۹۶ , ۲۲:۰۰

طبق گفته پیشین توسعه‌دهنده بازی Call of Duty: WWII اشاره داشتند که هیچ برنامه‌ای برای انتشار این عنوان روی پلتفرم نینتندو سوئیچ ندارند. حال، استودیو «اسلج‌همر» در یک بیانیه کوتاه ولی دقیق‌تر، درمورد این موضوع سخن گفته است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در طی یک پرسشی که در وب‌سایت رددیت انجام شد، مبنی بر اینکه، «آیا بازی  Call Of Duty WWII بر روی نینتندو سوئیچ خواهد آمد یا خیر؟» در ادامه، اسلج‌همر هم پاسخ داد «خیر» در ادامه تصویر منتشر شده از این موضوع را مشاهده می‌کنید:

قطعا، منتشر نشدن بازی Call of Duty: WWII روی سوئیچ چندان تعجب‌آورد نیست. «مایکل کنری»، رئیس شرکت «اسلج‌همر» در توئیتر گفت تصمیمی برای پشتیبانی از سوئیچ روی بازی مذکور ندارند. آخرین نسخه‌ای که از این مجموعه، روی پلتفرم نینتندو منتشر شده بود، بازی «ندای وظیفه: ارواح» (Call of Duty: Ghosts) است که در سال ۲۰۱۳ برای Wii U منتشر شده بود.

هم‌چنین، از جمله دیگر عناوینی که گفته شد قرار نیست روی سوئیچ منتشر شوند، می‌توان به بازی‌هایی مثل «شاهد» (The Witness)، «سرزمین میانه: سایه جنگ» (Middle-earth: Shadow of War) و بازی Raiders of the Broken Planet اشاره کرد.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Call of Duty: WWII برای سه پلتفرم پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در تاریخ جمعه، ۱۲ آبان ۱۳۹۶ منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: