تاریخ انتشار نسخه سوئیچ بازی Vaccine مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۱۲ تیر ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۰

استودیو «رِینی فراگ» ناشر بازی Vaccine است که چندی پیش این عنوان را چندی پیش معرفی نمود. این عنوان، در سبک وحشت و بقاء بوده و اولین معرفی آن در سه شنبه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ صورت گرفت. Vaccine قرار است برای پلتفرم نینتندو سوئیچ در آمریکای شمالی، اروپا و استرالیا منتشر شود. بازی Vaccine در ابتدا برای چندین پلتفرم دیگر، از جمله رایانه‌های شخصی در اوایل سال جاری منتشر شده بود، و حالا نوبت پلتفرم سوئیچ است و کمتر از یک هفته به انتشار آن باقی مانده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

داستان بازی از این قرار است که شما باید یک واکسن برای دوست خود که آلوده شده پیدا کنید، و هم‌چنین باید به سرعت مواد مناسب را به‌دست آورده و هرچه زودتر دوستان خود را یک بار برای همیشه از دست این ویروس نجات دهید. بازی Vaccine دارای یک رویکرد جدید در سبک بقاء و وحشت بوده، که بیشتر از محتوای ترسناک دهه ۹۰ میلادی الهام گرفته است. شما قادر به کسب تجربه و امتیاز از طریق اعمال مختلف و استفاده از آن‌ها برای بهتر شدن مهارت شما است.

لازم به ذکر است، استودیو سازنده اصلی بازی «رِینی نایت» خواهد بود و مسئولیت نشر بازی در دو منطقه ژاپن و آمریکا برا عهده «رینی فراگ» است. به علاوه، استودیو Ratalaika Games مسئولیت پورت نسخه سوئیچ این بازی را بر عهده دارد. بازی Vaccine برای پلتفرم رایانه‌های شخصی از طریق شبکه استیم، هم‌اکنون با تخفیف ۲۰ درصدی نیز در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: