تصاویر جدیدی از بازی Rainbow Skies منتشر شد

توسط سهیل حسینی در ۱۲ تیر ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

شرکت Eastasiasoft تصاویر جدیدی از عنوان آینده خود منتشر کرد، بازی Rainbow Skies در سبک نقش‌آفرینی فانتزی است و هم‌چنین در تصاویر جدید به یک مینی‌گیم جدید که مربوط به ماهی‌گیری می‌شود نیز اشاره می‌کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

درست مانند بخش مبارزات، قسمت ماهی‌گیری هم نوبتی دنبال خواهد شد. در کل، پنجاه نوع ماهی مختلف را می‌توانید شکار کنید. ماهی را هم می‌توان برای سلامتی استفاده کرد، هم آن را فروخت و جای آن طلا دریافت کرد و یا این‌که از آن در برخی ماموریت‌های جانبی استفاده کرد. کیفیت ماهی‌ها به ۱۰ سطح تقسیم می‌شود. برای به‌دست آوردن ماهی‌ها باید مناطق آن‌ها پیدا کنید، به عنوان مثال دریا‌چه‌ها قسمت اعظم آن‌ها وجود دارند، هم‌چنین برای بدست آرودن نادرترین آن‌ها باید به نقاط خاص و پنهان رفته و یا آن‌ها را پیدا کنید.

فرآیند ماهی گرفتن به عنوان یک نبرد واقعی در بازی تلقی می‌شود. هدف شما در این قسمت این است که سلامتی و استقامت از دست رفته خود را قبل از از بین رفتن شما دوباره بازیابی کند. در طول هر نوبت، شما می‌توانید یک فرمان را اجرا کنید و لازم به ذکر است تنها یک فرمان در ابتدای کار در دسترس است، اما در ادامه بازی و کامل کردن ماموریت‌ها می‌توان تا شش فرمان نیز صادر کرد.

بازی Rainbow Skies عنوان سرگرم‌کننده‌ای به‌نظر می‌رسد و قرار است در اواخر سال ۲۰۱۷، برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ویتا منتشر شود. در پایان، می‌توانید تصاویر منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: