بازی Middle-Earth: Shadow of War

بازی Middle-Earth: Shadow of War با کیفیت ۴k و نرخ فریم ۳۰ برروی اکس‌باکس وان اکس اجرا خواهد شد

توسط فرشاد زمانی در ۱۲ تیر ۱۳۹۶ , ۱۱:۰۰

یکی از مورد انتظارترین عناوین امسال بازی Middle-Earth: Shadow of War است که دنباله‌ای بر عنوان سال ۲۰۱۴ استودیوی مونولیث محسوب می‌شود. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

دنیای بازی Middle-Earth: Shadow of War در جهان «ارباب حلقه‌ها» (Lord of the Rings) روی می‌دهد که یکی از عناوین تایید شده برای کنسول اکس‌باکس وان اکس شرکت مایکروسافت محسوب می‌گردد.

اکنون از باب رابرتز به عنوان کارگردان طراح بازی Middle-Earth: Shadow of War در مورد ویژگی‌های نسخه اکس‌باکس وان اکس این بازی سوال پرسیده شده است و او اعلام کرد:

این بازی با کیفیت ۴k و نرخ فریم ۳۰ و نه ۶۰ اجرا خواهد شد اما تلاش خواهیم کرد که گرافیک آن را به بهترین شکل ممکن افزایش دهیم. این بازی با نرخ فریم ۳۰ به خوبی اجرا می‌شود در نتیجه بدنبال انجام برخی آزمایشات جهت شکستن هوشمندانه نرخ فریم هستیم. بنظر نمی‌رسد که این بازی مشکلی با نرخ فریم ۳۰ داشته باشد و ما از تمام قدرت HDR کیفیت گرافیک ۴k استفاده خواهیم کرد.

همچنین از آقای رابرتز در مورد نظر او پیرامون کنسول اکس‌باکس وان اکس و جهش GPU آن نسبت به سایر کنسول‌های موجود در بزار سوال پرسیده شد؛ او گفت:

من به شخصه با کیت این کنسول برخورد ندارم اما افرادی که با آن مواجه هستند و برروی آن آزمایشاتی را صورت می‌دهند می‌شناسم. افرادی که کنسول اکس را داشته باشند، با تغییر در زمان بارگذاری روبرو خواهند بود. برروی کیت معمولی اکس‌باکس با مدت زمان بارگذاری بیشتری روبرو هستیم اما این مدت زمان در اکس کمتر است، پس در نتیجه اگر بدنبال سرعت بیشتر هستید، کنسول اکس پیشنهاد خوبی است.

کنسول اکس‌باکس وان اکس در تاریخ ۱۶ آبان ماه و بازی Shadow of War در تاریخ ۱۸ مهر ماه برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید