تمام افزونه‌های بازی Hearthstone برای خرید در دسترس قرار می‌گیرند

توسط ماهان تیرداد در ۱۲ تیر ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

اخیراً خبر خوبی که برای طرفداران این بازی به دست آمده، حاکی از آن است که شرکت بلیزارد، تمام افزونه‌های بازی Hearthstone را از زمان عرضه تا کنون به‌زودی برای خرید، در دسترس قرار می‌دهد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

بازگشت این افزونه‌های تاریخ گذشته، جزئی از بهبودی‌های فرمت جدید به نام «وحش» (the Wild) است. این موضوع امکان دسترسی به همه‌ی کارت‌های قدیمی را بدون نیاز به ساختن آن‌ها به‌وسیله‌ی «شن جادویی» (Arcane dust) به بازیباز می‌دهد. برخی از این کارت‌ها نظیر Haunted Creeper و Loathel بسیار قدرتمند هستند.

در حال حاضر بسته‌ی قبلی و فعلی قابل خریداری هستند و به‌زودی فرصتی برای خرید بسته‌های Curse of Naxxramas و Blackrock mountain به‌علاوه‌ی همه‌ی بسته‌ها از ست‌های Goblins vs. Gnomes، The Grand tournament و The League of explorers در اختیار کاربران قرار می‌گیرند. در حال حاضر تاریخ مشخصی برای این موضوع تعیین نشده است اما برای اخبار تکمیلی حتماً دنیای بازی را دنبال کنید.

باید برای آن‌ دوستانی که خبر ندارند، متذکر شویم که در فرمت وحش همه چیز گسترده‌تر است؛ در فرمت معمولی شما تنها می‌توانستید دست کارت‌های خود را از دو سال تقویمی آخر بازی انتخاب کرده و بچینید اما در فرمت وحش دست کاربرها بسیار باز است و می‌توانند از تمامی کارت‌ها استفاده کنند. این امر شامل کارت‌هایی که به «تالار مشاهیر» (Hall of fame) رفته‌اند نیز می‌شود. قابلیت مذکور می‌تواند برای کسانی که تا به‌حال بازی را شروع نکرده‌اند یا خیلی جلو نرفته‌اند، فرصتی برای یک بازگشت یا شروع باشد. نظرات خود را پیرامون این اقدام شرکت بلیزارد، با ما در میان بگذارید!

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: