بازی A Plague Tale: Innocence

سوئیچ از قدرت کافی برای اجرای بازی A Plague Tale: Innocence برخوردار نیست

توسط فرشاد زمانی در ۱۱ تیر ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۰

بازی A Plague Tale: Innocence برای کنسول سوئیچ شرکت نینتندو منتشر نخواهد شد که منجر به شگفتی ما شده است اما دلیل چنین موضوعی چیست؟ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

«دیوید ددین» (David Dedeine) از استودیوی سازنده بازی A Plague Tale: Innocence در پاسخ به این سوال که چرا این بازی برای کنسول سوئیچ عرضه نخواهد شد اعلام کرد:

قصد ندارم که تنها بگویم که قدرت این کنسول کافی نیست چراکه این دستگاه از قدرت قابل قبولی برخوردار است. در رابطه با این بازی، از هم اکنون می‌دانیم که با مقادیر زیادی موش، انیمیشن و هوش مصنوعی بصورت همزمان برروی صفحه نمایش روبرو خواهیم بود. اگر بخواهیم منصفانه قصاوت کنیم، پل بزرگی میان کنسول سوئیچ و اکس‌باکس وان اکس و پلی‌استیشن ۴ پرو قرار دارد و ساخت بازی که قابلیت اجرا برروی همه این کنسول‌ها را داشته باشد سخت است.

زمانی که از ددین پرسیده شد که آیا امکان عرضه این بازی براس کنسول سوئیچ وجود دارد یا خیر او اعلام کرد:

ما صحبت‌های خود با ناشر بازی را صورت داده‌ایم و تنها چیزی که در حال حاضر می‌توان گفت این است که ساخت این بازی برای کنسول سوئیچ در اولویت ما قرار ندارد.

شاید از دید برخی از افراد عدم عرضه این بازی برای کنسول سوئیچ امری خجالت‌آور باشد اما زمانی که فناوری اجازه کاری را به ما ندهد، نمی‌توان کاری را صورت داد. در هر صورت امکان اجرای این بازی برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی وجود دارد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “سوئیچ از قدرت کافی برای اجرای بازی A Plague Tale: Innocence برخوردار نیست”

  1. راستش هر یکی دو ماه انقدر انحصاری ناب عرضه میشه از طرف خود نینتندو یا ثردپارتی ها که من اصلا فکر نمی کنم بازی مولتی بگیرم. بعد از طرفی همین انحصاری ها هر کدوم حداقل ۵۰ ساعت گیم پلی دارند که عالیه

    ۱ ۱