بازی The Long Reach برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی معرفی شد

توسط سهیل حسینی در ۱۰ تیر ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۰

امروز، استودیو اکراینی Painted Black Games از عنوان روان‌شناسانه خود با نام بازی The Long Reach برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی، نینتندو سوئیچ و سیستم‌عامل‌های مک و لینوکس رونمایی کرد و گفته شد در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

گفته شد، این بازی در اصل قرار بود برای دستگاه‌های هوشمند و موبایل عرضه شود، اما بعدها سازنده تصمیم گرفت آن را برای کنسول‌های مذکور عرضه کند. بازی The Long Reach از فیلم‌ها و بازی‌هایی چون «ماتریکس» (the Matrix)، «رزیدنت ایول» (Resident Evil)، «بازمانده تنها» (Lone Survivor)، «کارآگاه حقیقی» (True Detective)، «آخرین در» (The Last Door) و «فارگو» (Fargo) در ساخت خود الهام گرفته است.

در توصیف بازی The Long Reach  باید گفت، یک عنوان ماجراجویی پیچیده است، که در آن شما باید به حل معماها، فرار کردن و پنهان شدن پرداخت. داستان بازی، در شهر خیالی بیِروکس، واقع در آمریکا دنیال می‌شود و یک موسسه علمی، یک سیستم انقلابی انتقال علم سریع را بوجود آورده، ولی همه چیز بخاطر اشتباه، از کنترل خارج شده و شهر تبدیل به یک کابوس بزرگ می‌شود که شامل آزمایشات اشتباه این موسسه علمی است. در بازی، شما کنترل یک محقق جوان را بر عهده دارید که در این اتفاقات گیر افتاده و راهی جز فرار ندارد.

در این بازی، ۱۲ هزار خط دیالوگ وجود دارد، هم‌چنین شامل طراحی هنری پیکسلی، موسیقی اصلی، بیش از ۵۰ مکان مختلف، بیش از بیست شخصیت اصلی و پس‌زمینه، شصت مورد آیتم مختلف برای جمع‌آوری و دشمنانی که پیش‌روی شما قرار خواهند داشت. در پایان لازم به ذکر است، بازی The Long Reach برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: