بازی Call of Duty: Ghosts به لیست برگردان جانبی مایکروسافت اضافه شد

توسط سهیل حسینی در ۱۰ تیر ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

امروز، شرکت «مایکروسافت» اعلام کرد، بازی Call of Duty: Ghosts هم‌اکنون در لیست برگردان جانبی مایکروسافت قرار گرفت. این مورد به این معناست که اگر شما نسخه اکس‌باکس ۳۶۰ این بازی را داشتید، هم‌اکنون می‌توانید آن را روی اکس‌باکس وان نصب کرده و بازی کنید. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

انتشار بازی Call of Duty: Ghosts به سال ۲۰۱۳ برمیگردد، اما بر خلاف بازی‌های قبلی مانند «ندای وظیفه: عملیات سری» (Call of Duty: Black Ops) که در سال ۲۰۱۰ منتشر شده بود، و یا بازی «ندای وظیفه: عملیات سری ۲» (Call of Duty: Black Ops II) محصول سال ۲۰۱۲ از بازیکنان بیشتری نسبت به بازی Call of Duty: Ghosts در بخش آنلاین برخوردار هستند.

بازی Call of Duty: Ghosts اولین عنوان از این مجموعه بود که هم برای کنسول‌های نسل قبل، یعنی پلی استیشن ۳، اکس‌باکس ۳۶۰ و وی‌یو منتشر شد؛ و هم‌چنین برای کنسول‌های نسل جدید یعنی پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه شد. به هر جهت، هم‌چنان برگردان جانبی در حال به‌روز شدن است و یکی از عناوین جدید آن نسخه نسل قبلی بازی Call of Duty: Ghosts است که دارندگان کنسول اکس‌باکس وان می‌توانند نسخه ۳۶۰ آن را نیز در صورت تمایل روی کنسول فعلی خود (وان) تجربه کنند.

اگر شما، برای دیگر عنوان این مجموعه، یعنی «ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم» (Call of Duty: WWII) هیجان‌زده هستید، باید بگوییم این بازی در تاریخ جمعه، ۱۲ آبان ۱۳۹۶ برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. هم‌چنین، این بازی دارای نسخه بتای محدود خواهد بود و کسانی که این بازی را پیش‌خرید کرده باشند به ان دسترسی پیدا خواهند کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: