انحصار محتواهای اضافی Destiny برای پلی‌استیشن ۴ پایان می‌یابد

توسط ماهان تیرداد در ۱۰ تیر ۱۳۹۶ , ۱۱:۰۰

اخیراً مشخص شده است که محتواهای اضافی بازی Destiny که در انحصار زمانی کنسول نسل هشتمی سونی بوده‌اند، تا پس از انتشار Destiny 2 در انحصار این کنسول باقی می‌مانند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

بازی Destiny، ساخته‌ی استودیو بانجی، بعد از انتشار قسمت دوم خود نیز به فعالیت ادامه خواهد داد! البته بعضی از بخش‌ها نیز به پایان فعالیت خود خواهند رسید؛ شامل رویدادهای Iron Banner ،Trials of Osiris و قابلیت آزادسازی برخی موارد برای Destiny 2. بانجی در وبلاگ خود اطلاعیه‌ی جدیدی را در مورد تغییراتی که قرار است با ورود Destiny 2 صورت بگیرد را قرار داده اس؛ یکی از این تغییرات، پایان یافتن انحصار زمانی محتواهای اضافی قسمت اصلی بازی Destiny پس از عرضه‌ی قسمت دوم سری است.

محتواهای اضافی Destiny در مهر ماه سال جاری برای کاربران اکس باکس نیز در دسترس قرار خواهند گرفت. این محتوا‌ها شامل اسلحه‌ها، زره‌ها و تمامی بخش‌هایی است که در انحصار پلی‌استیشن بودند. محتوای The Taken King که از دو سال پیش در انحصار پلی‌استیشن بود، مهر ماه برای پلتفرم‌های اکس باکس ۳۶۰ و اکس باکس وان در دسترس خواهد بود. محتوای Rise of Iron تنها برای دارندگان اکس باکس وان در دسترس خواهد بود و نسل قبلی‌ها آن را بر روی اکس باکس ۳۶۰ تجربه نخواهند کرد. از آن‌جا که تاریخ پایان این انحصار زمانی دقیق اعلام نشد، بانجی در پست خود نوشت که با نزدیک شدن به مهر ماه ۹۶، این تاریخ نیز به طور دقیق اعلام خواهد شد.

تاریخ انتشار Destiny 2، پانزدهم شهریور ۹۶ است؛ محتواهای اضافی Desiny در مهر ماه منتشر می‌شوند، یعنی کاربران اکس باکس وان، فرصت دستیابی به چیزهای زیادی را در زمانی کوتاه خواهند داشت. اما قضیه برای جان سخت‌هایی که فقط اکس باکس ۳۶۰ دارند (از جمله خود نگارنده!)، خیلی هم جالب نیست! چرا که نه تنها محتواها به صورت ناقص در دسترس این عزیزان قرار می‌گیرد، بلکه قسمت دوم این سری بازی نیز برای کنسول‌شان منتشر نخواهد شد!

خبر بد برای اکس باکسی‌ها این است که Destiny 2 نیز تحت قرارداد بین سونی و اکتیویژن، دارای محتواهایی با انحصار زمانی برای پلی‌استیشن ۴ خواهد بود. اما حداقل این‌بار انتظار دارندگان اکس باکس وان، دو ساله نخواهد شد و بانجی اعلام کرده است که این انحصار زمانی تا پایان سال ۲۰۱۸ میلادی (تقریبا یک سال پس از عرضه‌ی بازی) ادامه خواهد داشت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: