از لوگوی جدید بازی Shenmue 3 رونمایی شد

توسط سورنا رضایی در ۱۰ تیر ۱۳۹۶ , ۱۴:۰۰

مدتی می‌شود که به‌جز گزارشات ماهانه و منظم استودیو YS Net از روند توسعه‌ی Shenmue 3، جزئیات زیادی از این بازی در دسترس علاقه‌مندان قرار نمی‌گیرد؛ رویه‌ای که به نظر‌ می‌رسد با آغاز رویداد گیمزکام ۲۰۱۷ دچار تغییر خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

همان‌طور که انتظار می‌رفت، اعضای استودیو YS Net ویدئوی جدیدی از روند توسعه‌ی Shenmue 3 منتشر کردند. در این ویدئو، اعضای استودیو اعلام کردند که طرفداران این سری می‌توانند منتظر ویدئوها و اطلاعات بیشتر از این بازی در رویداد گیمزکام ۲۰۱۷ باشند. در کنار اعلام این خبر، از لوگوی جدید این بازی نیز رونمایی شد. سازندگان با حفظ طراحی قدیمی، لوگوی جدید را مقداری جذابتر طراحی کردند. در کنار این موارد، سازندگان تصاویر مربوط به سه شخصیت جدید را منتشر کردند که در این بازی حضور خواهند داشت. این سه شخصیت به‌ترتیب «یک دختر مصمم»، «یک زن میانسال» و «یک پیر مرد» هستند. در ادامه می‌توانید تصاویر مربوط به این سه شخصیت را مشاهده کنید:

نخست قرار بود بازی Shenmue 3 در سال جاری برای دو پلتفرم‌ پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود اما این تاریخ انتشار با یک تاخیر نسبتاً طولانی مواجه شده و در نتیجه بازی در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد. همچنین رویداد گیمزکام ۲۰۱۷ نیز از تاریخ بیست‌ودوم الی بیست‌وششم آگوست (سی‌ویکم مرداد ماه الی چهارم شهریور ماه) برگزار می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: