آیا به زمان معرفی نسخه جدید Splinter Cell نزدیک شده‌ایم؟

توسط سهیل حسینی در ۱۰ تیر ۱۳۹۶ , ۱۹:۰۰

مدت زیادی است که خبری از نسخه جدید Splinter Cell نیست، ولی احتمالا طرفداران این بازی می‌دانند که یک روزی این اتفاق خواهد افتاد، و نسخه جدید معرفی خواهد شد. احتمالا «یوبی‌سافت» می‌تواند در آینده نزدیک Splinter Cell جدید را برای پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی معرفی کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بسیاری از مطبوعات و رسانه‌های اینترنتی بعد از عدم حضور «سم فیشر»، شخصیت محبوب مجموعه‌ی «اسپلینترسل» (Splinter Cell) در همایش E3 2017، دیگر ناامید شده بودند. با این حال، این بدان معنا نیست که نسخه جدید Splinter Cell مُرده است، بلکه باید منتظر باشیم شاید در آینده نزدیک معرفی این بازی انجام گیرد!

به گفته مدیر شرکت «یوبی‌سافت»، آقای «یوو گیلموت»، به همراه ناشر و توسعه‌دهنده‌ی مجموعه‌ی «اسپلینترسل» درمورد مورد سری محبوب از این بازی سخن گفته است:

ما، می‌توانیم بگوییم که طرح‌ها و پیشنهادهای زیادی را درمورد «اسپلینترسل» دریافت کردیم، و قصد داریم یکی از آن‌ها را انتخاب کنیم. من فکر می‌کنم، در آینده شما قادر به دیدن چیزهایی در این مورد باشید، اما باید برای دیدن آن صبر کنید.

همان‌طور که می‌بینید، در حالی که «گیلموت» نسخه جدید Splinter Cell را تایید نمی‌کند، ولی او  با یک نقل قول این‌گونه می‌گوید «من فکر می‌کنم، در آینده شما قادر به دیدن چیزهایی در این مورد باشید» که خود پیشنهاد یک معرفی از این بازی را در آینده می‌دهد، اما در حال حاضر هیچ‌چیز رسمی نیست؛ بنابراین بهتر است فعلا زیادی دل‌خوش نشوید!

همان‌طور که می‌دانید، آخرین مجموعه از این بازی، تحت برند «تام کلنسی» (Tom Clancy’s) با نام «اسپلینترسل: لیست سیاه» (Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist) منتشر شده بود. از سال ۲۰۱۱، این مجموعه بیش از ۳۱ میلیون نسخه فروخته است و جزو عناوین پرچم‌دار ناشر بازی، یعنی یوبی‌سافت محسوب می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: