تصاویر و اطلاعات جدیدی از بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III منتشر شد

توسط سید طاها کسائی در ۸ تیر ۱۳۹۶ , ۲۲:۰۰

امروز، استودیو «نیهون فالکم» تصاویری جدید و همچنین اطلاعاتی را در خصوص نسخه محدود از بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III که قرار است به‌صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ منتشر شود، ارائه نمود. با دنیای بازی همراه باشید.

با نگاهی که به نسخه محدود بازی با نام Kiseki Box، که در بسته‌ای مخصوص عرضه خواهد شد، مجموعه‌ای کوچک از ساندترک‌های بازی، چند جاسوئیچی لاستیکی از شخصیت‌ها، یک کتاب‌چه هنری یکصد و بیست و هشت صفحه‌ای و نامه‌ی دعوتی از شعبه دوم آکادمی نظامی ثورز (Thors) را مشاهده می‌کنیم. همچنین، اطلاعات جدیدی از سیستم نبرد بازی بدستمان رسیده‌ است. دشمنان یک معیار شکستن دارند که با حمله توسط طلسم‌های جادویی به نقاط ضعف دشمنان و یا حملات مخصوصی که آسیب زنندگی بالایی دارند افت می‌کند و در نهایت موجب «شکستن» دشمنان و بدست آوردن غنائم مختلف می‌شود.

در مورد حالت «برانگیخته» دشمنان بازی نیز، ضربات سهمگین تری به شما وارد شده و از آسیب‌های وارد شده به دشمن‌تان کم خواهد شد. علاوه بر این دشمنان شما بدون توجه به ترتیب حملات، شما را مورد هدف قرار خواهند داد. تنها راه متوقف کردن این حالت، آسیب وارد کردن به دشمن است اما با توجه به سختی زیاد این کار، آن‌ها یک آسیب اضافی هم در خط معیار آسیبشان دریافت می‌کنند تا بازیکنان بتوانند با این شرایط فوری و خطرناک، راحت تر مقابله کنند.

در ادامه شما را به تماشای تصاویر بازی دعوت می‌کنیم:

بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III در تاریخ ۶ مهر ۱۳۹۶ به‌صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ در کشور ژاپن (و استور ریجن ژاپن) منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: