نسخه فرعی بازی Final Fantasy XV هم‌اکنون برای دستگاه‌های هوشمند در دسترس است

توسط سهیل حسینی در ۸ تیر ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

شرکت «اسکوئر انیکس» به‌تازگی یک نسخه فرعی از بازی «فاینال فانتزی ۱۵» (Final Fantasy XV) را برای دستگاه‌های هوشمند منتشر کرده است. نام کامل این بازی Final Fantasy XV: A New Empire است. این عنوان در حال حاضر برای دستگاه‌های «آندروید» و «آی‌او‌اس» به‌صورت رایگان، از طریق آیتونز و گوگل‌پلی در دسترس است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

توسعه‌دهنده این بازی، همراه با MZ، استودیویی که پشت عنوان استراتژی و موفقی چون «استرایک» (Strike) و «بازی جنگ: عصر آتش» (Game of War: Fire Age) دست به ساخت New Empire زدند که بیشتر مشابه عناوین قبلی MZ است. به مانند دیگر عناوین ساخته شده توسط این استودیو، شما می‌توانید وارد اتحادیه شوید، قلمرو پادشاهی خودتان را بسازید، نیروی قطار، و به مبارزه و نبرد با دیگر بازیکنان در جنگی هم‌زمان بپردازید.

بازی New Empire هم‌چنین دارای بسیاری از شخصیت‌های محبوب و اصلی از بازی «فاینال فانتزی ۱۵» از جمله «نُکتیس»، «گلادیو»، «ایگنس»، «پرامپتو»، «سیندی» و دیگر شصیت‌ها است. هم‌چنین، لازم به ذکر است بازی اصلی «فاینال فانتزی ۱۵» نیز در این هفته، محتوای جدیدی دریافت کرد که قسمت دوم این افزونه بازی محسوب می‌شود و Episode Prompto نام دارد. سومین قسمت از این بسته اضافی، با نام Episode Ignis قرار است در آذر ماه سال جاری برای پلی استیشن ۴ عرضه شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: