هم‌اکنون بسته‌ی Rise of the necromancer برای Diablo III در دسترس است

توسط ماهان تیرداد در ۷ تیر ۱۳۹۶ , ۲۲:۰۰

دستگاه‌های خود را برای ساعت‌ها بازی آماده کنید! بعد از مدت‌ها «بلیزارد» یک بسته‌ی محتوایی جدید برای Diablo III منتشر کرده است تا بار دیگر جمع کثیری از گیمرها را پای دستگاه‌هایشان بنشاند. بسته‌ی Rise of the necromancer برای Diablo III ، هم‌اکنون در دسترس است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

رفتارهای آن‌ها شامل کارهای فردی حساب شده و دقیق است، این چیزی است که «کشیش‌های راثما» (Priests of Rathma)  را به عنصری مهم در جنگ ابدی دنیای دیابلو، بین خیر و شر تبدیل می‌کند. آن‌ها به آموزش جادوگری مکتب «نکرومنسر» (Necromancer) به دیگران و تربیت جادوگر مشهور هستند و این موضوع بعضا باعث درکی نادرست از این اربابان خون و استخوان و هنرهای تاریک جادو، می‌شود. رسالت آن‌ها محافظت از Balance به هر قیمت است. کسانی که در راه آن‌ها قدم بگذارند نه شیطان و شر را در اعمال آن‌ها خواهند دید و نه خیر و نیکی را، در این راه هر عمل تنها یک جنبه دارد: اطاعت از چرخه‌ی وجود!

پس از مدت‌ها با یک بسته‌ی جدید برای بازی Diablo III روبرو هستیم تا بار دیگر در فضای خاص این بازی زندگی کنیم و ساعت‌ها به گشت و گذار در خط داستانی این بسته‌ی محتوایی جدید بپردازیم. پس اگر از طرفداران این بازی هستید، مقدمات را سریع آماده کنید و سراغ دریافت این بسته بروید.

بسته‌ی محتوایی Rise of the Necromancer روز قبل برای پلتفرم‌های اکس باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت که قیمت آن نیز ۱۴/۹۹ یورو گذاشته شده است. اگر موفق به دریافت و بازی کردن این بسته‌ی محتوایی جدید برای بازی Diablo III بر روی هر یک از پلتفرم‌ها شده‌اید، حتما نظرات خود را با ما و دیگر کاربران و دوستان مخاطب سایت در میان بگذارید و ما را از چگونگی و کیفیت این بسته مطلع کنید! امیدواریم این بخش مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “هم‌اکنون بسته‌ی Rise of the necromancer برای Diablo III در دسترس است”

 1. Hamedgh گفت:

  درود!
  از شرکت بلیزارد بابت عرضه بازی دیابلو تشکر می کنم. و همینطور از تیرداد(اسم فامیل قشنگی داری).
  بله! طلوع نکرومنسر(کلاس جادوگر- مهارت و زیر شاخه: نکرومنسر).
  درست همزمان و همانند طلوع دوباره Hamedgh در سایت دیبازی(البته نمی دانم تا چه مدت طول بکشد. بستگی به عوامل مختلفی دارد و ممکن است بنا به دل مشغولی ها، دوباره به معشوقه سایت، دل ندهم).

  از نکرومنسر گفتم به یاد مطلبم درباره بازی ارواح تاریک(دارک سولز) افتادم و بی درایتی که سازندگان بازی مرتکب شده بودند. نکرومنسرها جادوگران متکبری هستند. کلاس شان قدرتمند و از نیروهای سیاه انباشته شده است. برادرم از این کلاس در بازی استفاده می کرد. مابقی از آن مطلب:
  آنقدر که بازی ویچر در طول بازی بدقلق بود و در طول اجرای بازی روان نبود، آنقدر که بازی ارواح تاریک(دارک سولز) در انتخاب کلاس های بازی نابخرد بود این بازی(اسکایریم) نبود. بازی ارواح تاریکی که برای سخت پوستان بازی یک آویز برای پز روشنفکری شده است. این نژاد یا کلاس از بازیبازهای سخت پوست(هاردکور پوشان در عصر جدید از زیرشاخه های نژاد بازیبازها شده است! به طنز) که به خام خوری یا ریشه خوری دنیای بازی های ویدیویی افتاده اند. حاضر هستم شرط ببندم که بسیاری از بازیبازان طرفدار بازی ارواح تاریک(دارک سولز) از بازی لذت نبرده اند. تنها چیزی که آنها را ارضا کرده است به اتمام رساندن بازی بعد از مصایب مسیح بازی است! و در نهایت پز مسیحی معتقد را در می آورند و خونیکه از سوراخهای دست و پایشان به بیرون ریخته است را به دیگران نشان می دهند. با خودتان روراست باشید. به یاد دارم روزی که برادرم با کلاس جادوگر یا نکرومنسر در بازی ارواح تاریکی۲ (دارک سولز۲) مثل یک توپ قلقلی به این ور و آنور شیرجه میزد تا از دست دشمنان جون دار و خون ریز(منظورم درجه خونشان بالا و قدرت ضربه شمشیرشان بالا- به جهت تمسخر و شوخی) بازی فرار کند تا شاید موفق شود کمی جادو حواله شان کند(منظور کست است. که بر زبان قلمی برخی منتقدان جاری است گویی از این که کلمه فارسی آنرا در متونشان درج کنند شرمنده کوچکی شان می شوند). در هیچ بازی به یاد ندارم یک جادوگر یا یک نکرومنسر متکبر به این وضع گرفتار شده و آنقدر پیچ و تاب بخورد. خنده دار بود. کلاس نکرومنسر، زیر شاخه جهنده!

  از بازی دیابلو(اهریمن) لذت خواهید برد.
  یک سوال: تا بحال چه کسی از شما، یکی از بازی اهریمن(۱ و ۲ و ۳) را زیر ۹ بار مرگ تا به آخر رفته است به همراه بسته های مکمل؟
  ===
  Hamedgh
  تیرماه ۹۶
  پانوشت:
  به این مصاحبه هم دقت کنید. ببینید افراد موثر و مثبت در جوامع انسانی به چه می اندیشند و بعد با افکار و باورهای پوچ برخی از پوچ کله های(صاحب منصب) این سرزمین مقایسه کنید.
  مارک زاکربرگ در سی سی ان در مصاحبه ای اختصاصی گفت: ماموریت جدید فیس بوک این است که مردم را در سراسر جهان به هم نزدیک تر کنیم. در ده سال گذشته ما و همکارانمان در فیس بوک فهمیدیم دادن صدا به مردم خیلی مهم است، اما کافی نیست. بنابراین در ده سال آینده تلاش می کنیم مردم بتوانند جوامع خودشان را بسازند. یعنی علاوه بر ارتباط با دیگران، بتوانند جوامع خودشان را داشته باشند و از این طریق بتوانیم در کنار هم پیشرفت کنیم.
  زاکربرگ که اخیرا به نقاط مختلف امریکا سفر کرده است درباره تفاوت ها و شباهت های مردم گفت: من از این سفرها فهمیدم مردم ممکن است در مسایلی مانند مسایل سیاسی باهم تفاوت داشته باشند، اما شباهت های بسیاری دارند. در مسایلی که معمولا پنهان است، مثل طرفداری از یک تیم فوتبال…بنابراین می شود روی شباهت ها سرمایه گزاری کرد.

  پانوشت:
  دیدگاه های دیگر من…
  ” مصیبت الگوهای تاریخ مصرف گذشته- چرا بازی‌های جدید ما را راضی نمی‌کنند؟ “

  ۰ ۰
  1. Hamedgh گفت:

   دیدگاه دیگرم در مقاله:

   نه! این‌بار گول نمی‌خورم!؟

   ۰ ۰