تاریخ شروع بتای محدود بازی Escape from Tarkov اعلام شد

توسط سهیل حسینی در ۷ تیر ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

بازی Escape from Tarkov یک بازی تیراندازی آنلاین است که توسط استودیو Battlestate Games در دست توسعه قرار دارد. حال با نزدیک شدن به زمان شروPCع بتای محدود، سازنده خبر از تاریخ دقیق آغاز این پروسه خبر داد. هم‌چنین سازنده تصاویری نیز از بازی منتشر کرده که در ادامه آن‌ها را مشاهده خواهیم کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اگر شماه به‌دنبال یک بازی شوتر اول شخص و MMO هستید، بازی Escape from Tarkov انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود تا از شخصیت خود یک قهرمان قوی خلق کنید. حوادث بازی، در کشور روسیه، و شهر تارکو رخ می‌دهد، منطقه‌ای جنگ‌زده که تحت تسلط شرکت‌های خصوصی و نظامی قرار گرفته و در آن برای بقای خود به مبارزه می‌پردازند. در حالی که بازی هنوز برای انتشار اماده نشده، اما قرار است بتای محدود آن را اواخر تیر ماه عرضه کنند تا بازیکنان با آن‌چه که قرار است در نسخه کامل روبرو شوند، را تا حدودی آشنا کند.

لازم به ذکر است، در نسخه بتای محدود بازی Escape from Tarkov شامل تمام ویژگی‌های نسخه نهائی بازی نمی‌شود، اما در این نسخه، چندین مکانیک جدید معرفی خواهد شد. شاید مهم‌ترین این موارد، داشتن حق بیمه است! که در آن با پرداخت پول می‌توانید شانس نگه داشتن تجهیزات خود را پس از مرگ افزایش دهید. در نسخه بتای محدود، شامل یک شخصیت جدید، سیستم غارت و دیگر موارد هستیم. کسانی که رو اسلحه تمرکز دارند، می‌توانند اسلحه دستی MP5 را همراه با قطعات سفارشی‌سازی و مهمات مختلف انتخاب کنند.

در ادامه تصاویر منتشر شده از بازی را با هم مشاهده می‌کنیم:

Escape From Tarkov 1 Escape From Tarkov 2 Escape From Tarkov 3 Escape From Tarkov 4 Escape From Tarkov 5 Escape From Tarkov 6 Escape From Tarkov 7 Escape From Tarkov 8

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: