سازنده بازی Sniper Ghost Warrior 3 از دلایل عدم موفقیت این عنوان می‌گوید

توسط سید طاها کسائی در ۶ تیر ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۰

بازی Sniper Ghost Warrior 3 قبل از انتشار خود، دو تاخیر دریافت کرد تا بالاخره پس از مدت‌ها در تاریخ سه شنبه، ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ منتشر گردید. به‌تازگی تیم توسعه‌دهنده‌ی کوچک بازی اعتراف کرده که این بازی بیشتر از توان تیم ضعیفشان، قدرت لازم داشت و این مساله مثل روز، واضح و روشن است. برای اطلاعات بیشتر، با دنیای بازی همراه باشید.

با وجود وعده‌های متعدد Cl Games مبنی بر پشتیبانی فنی از این بازی در آینده، هم‌چنان با مشکلاتی مانند افت نرخ فریم و بارگذاری‌های خسته کننده بازی مواجه هستیم. در کنار این قول‌ها، تیم سازنده، پیشنهاد می‌دهد دیگر بازی‌های خلاقانه‌ی آن‌ها را نیز دنبال نماییم.

در ادامه، مدیر Cl Games درمورد مشکلات و عدم موفقیت بازی Sniper Ghost Warrior 3 توضیح می‌دهد:

ما در جریان تولید و توسعه بازی Sniper Ghost Warrior 3 چیزهای بسیاری آموختیم. چیزهایی که به‌شخصه باور دارم اعضای با استعداد ما را بهبود بخشیده‌اند. وقتی پروژه را آغاز کردیم، قصد داشتیم چیز بسیار قدرتمندی را تولید کنیم که حالا می‌فهمیم ابعادش در برابر توان ما، در یک بازه زمانی منطقی، بیش از حد زیاد بود. ما با توجه به اندازه‌ی تیم و زمان در دسترس‌مان، برآوردها را اشتباه انجام دادیم. از آنجا که بازی در دسته بندی AAA قرار می‌گیرد، ما را از چیز فوق العاده‌ای که می‌توانستیم انجام دهیم بسیار دور کرد. به جای تمرکز روی کار خودمان، تمام انرژی خود را صرف رقابت با دیگر عناوین این دسته کردیم تا از نظر خصوصیات و ارزش‌ها بتوانیم با آن‌ها رقابت کنیم. این اشتباه بزرگ تیم ما بود.

وی هم‌چنین ادامه داد، که درس‌‌های عظیمی آموخته‌اند و تمرکزشان را روی یک بازی تیراندازی (شوتر) دیگر و با عمق بیشتر خواهند نهاد. بدون اینکه اینبار درگیر یک جهان باز عظیم شوند. در پایان لازم به ذکر است، بازی Sniper Ghost Warrior 3 هم‌اکنون برای سه پلتفرم پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: